Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiec z okazji 1-maja w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez Jan, 1 maja 2010 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Do skansenu ......... I tam niech zostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Do skansenu ......... I tam niech zostaną.
Słusznie, do tej nowej chaty(żydowskiej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćmilu z AGORY podaj chociaż w przyblizeniu liczbę manifestantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik niby wschodni ale zdjęcie z Łodzi - i to archiwalne. czyli informacja online - na żywo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tragedia dla formacji. Nie ma już nawet młodzieżówki, która wiele lat temu zapełniała ten plac do pełna jeszcze dziesięć lat temu. Zawiedzione nadzieje setek tysięcy lewicowych młodych ludzi w całej Polsce! Pewnie pełnią po dobrych studiach odpowiedzialne funkcje u Anglików "zdobywając" szlify u Labourzystów...Możliwe... Nie znam ani jednego zdolnego do tego aby coś zmienić człowieka z młodej lewicy, który zajmuje się obecnie polityką: wszyscy albo w biznesie karierę robią albo za granicą...na jedno wychodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysłać ich do korei północnej i niech tam zostaną ci sovieccy bandyci - powinni gnić w kriminale a nie paradowc po ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy byłaPani Sierakowska, jeżeli tak to wszystkow w normie, jeźeli nie ot to kłopot czy lewica jeszcze życje za swoje? a nie za nasze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TAM GDZIEŚ NA GALAKTYKI NIEZNANE WYSŁAŁBYM TYCH CO PISZĄ GŁUPOTY NIE ZNAJĄC ZDARZEŃ HISTORYCZNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Do skansenu ......... I tam niech zostaną.
Głupi, głupi, głupi! na starych możesz sobie szczekać - Twoje prawo, ale na młodych to zagryź szczęki bo często nieświadomie będziesz rozmawiał i od tych rozmów dużo dla Ciebie może znaczyć! Jak to napisałeś to znaczy że jesteś i chcesz być zerem i tak będzię zgodnie z Twoim życzeniem. Młodzi lewicowcy dzisiaj działają w biznesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pomiędzy kolejną kiełbaską na grillu lubelska szanowna lewica ponoć "społeczna" zajełaby się sprawa Meblohurtu? Wy sobie kiełbasę smażycie, a ludzie w słusznej społecznie sprawie walczą, a za swoje słuszne racje po głowie dostają! Na Ch..J nam taka lewica z Napieralskim co kiełbasę tylko potrafi upiec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY SIĘ BAWIĄ I WITAJĄ MAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEL napisał:
WSZYSCY SIĘ BAWIĄ I WITAJĄ MAJ
Tylko nie wszystkim jest tak wesoło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głupi, głupi, głupi! na starych możesz sobie szczekać - Twoje prawo, ale na młodych to zagryź szczęki bo często nieświadomie będziesz rozmawiał i od tych rozmów dużo dla Ciebie może znaczyć! Jak to napisałeś to znaczy że jesteś i chcesz być zerem i tak będzię zgodnie z Twoim życzeniem. Młodzi lewicowcy dzisiaj działają w biznesie.
................................................................................ ..................................................................... "Co ludzie najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach ......................................... Głupotę to Ty sobie wpisz w CV, bo pusty jesteś jak ta wypowiedź którą zamieściłes. Lewica to nie działalność w biznesie ale przekonania, spuścizna po poprzedniczce PZPR, to ideologia, to hasła, to ikony lewicy - J. SENYSZYN itp. ....................................... "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." - Stanisław Lem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakaz obchodzenia 1 Maja wprowadziła III Rzesza i Adolf Hitler osobiście. Potem mieliśmy ustawę stalinowską i przymus obchodzenia 1 Maja przez kilkadziesiąt lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba teraz zapewnić im odpowiednie warunki w skansenie i niech tam zostaną. Obok można postawić cyrk i wsadzić tam Pana Janusza. Zainwestować jeszcze w kupno małpy, wielbłąda i byłoby wspaniałe centrum rozrywki. Tylko trzeba by to wszystko ogrodzić bo to całe towarzystwo ma tendencje do rozłażenia się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
................................................................................ ..................................................................... "Co ludzie najchętniej nazywają głupotą? Mądrość, której nie rozumieją." - Marie von Ebner-Eschenbach ......................................... Głupotę to Ty sobie wpisz w CV, bo pusty jesteś jak ta wypowiedź którą zamieściłes. Lewica to nie działalność w biznesie ale przekonania, spuścizna po poprzedniczce PZPR, to ideologia, to hasła, to ikony lewicy - J. SENYSZYN itp. ....................................... "Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." - Stanisław Lem
Sam sobie dopisz twoją prawicową "mądrość" do CV. A ode mnie się odczep zapluty karle! Albo jeszce lepiej - jedź do Afganistanu po medale! Talibowie już czekają. Ja wolę poprostu pracować. Buty możesz mi czyścić - tyle dla Ciebie mogę zrobić w ramach dobroci dla zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...