Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już nie mogę słuchać tych bezsensownych i pokrętnych tłumaczeń niedorzecznika ob. Kieliszka. Dla własnego zdrowia radzę w pierwszej kolejności myśleć, później czytać/słuchać jego wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w sprawie zaśmieconego skweru w mieście napisałem e- mail do straży miejskiej i po paru dniach śmietnisko zniknęło. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia prawdziwa: W pewnej gminie powiatu sandomierskiego dzwoni sołtys do wójta, że ktoś "nasr..ł" na ławkę przystanku PKS...  Wójt każe młodej urzędniczce się tym zająć. Urzędniczka dzwoni po służbach i nikt nie chce się tym zająć, więc wójt każe pracownicy coś z tym zrobić... zgadnijcie co ona zrobiła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam by posprzątał leń pierdzielony, 30 zdjęć zrobił i jeszcze dzwoni... jak masz tyle wolnego czasu zeby zdjecia pykać na przystanku to worek i w drogę, do czegoś się w końcu przydasz dziadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia prawdziwa: W pewnej gminie powiatu sandomierskiego dzwoni sołtys do wójta, że ktoś "nasr..ł" na ławkę przystanku PKS...  Wójt każe młodej urzędniczce się tym zająć. Urzędniczka dzwoni po służbach i nikt nie chce się tym zająć, więc wójt każe pracownicy coś z tym zrobić... zgadnijcie co ona zrobiła?
zadzwoniła do sołtysa ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia prawdziwa: W pewnej gminie powiatu sandomierskiego dzwoni sołtys do wójta, że ktoś "nasr..ł" na ławkę przystanku PKS...  Wójt każe młodej urzędniczce się tym zająć. Urzędniczka dzwoni po służbach i nikt nie chce się tym zająć, więc wójt każe pracownicy coś z tym zrobić... zgadnijcie co ona zrobiła?
czy juz mozemy poznac prawidlowa odpowiedz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz i nie grzmisz... Kto tam pracuje w tym ratuszu? A normalni ludzie pracy nie mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...