Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielki remont Zamku Lubelskiego za 15 milionów złotych

Utworzony przez ~ggg~, 5 czerwca 2010 r. o 13:54 Powrót do artykułu
Poronony pomysł.. mam nadzieje, że do tego nie dojdzie. Drogi najpierw zrobić, a później się bawić.. Poza tym zamek niedawno był malowany. Co za idioci tam pracują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poroniony to ty GGG jesteś! Żal ci d...e ściska że wydarli unijnej kasy i coś robią? A jakby nic nie robili a za trochę np mury zaczęłyby się osuwać to plułbyś na nich że nic zawczasu nie zrobili??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę żeby nic nie robili niż wydawali na głupoty, jakby się zawaliło.. w co śmiem wątpić bardzo to nawet bym się nie odezwał gdyż mnie to nie interesuje. Drogi mnie interesują..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 15 baniek to można szanowny zabytek wyburzyć, wybudować od nowa i jeszcze kasy starczyłoby na ten sracz co go Miasto chce z 800 tysiaków wybudować (chyba ze złotych cegieł), obok Zamku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy zwiedzanie i dojazd do Zamku będą dostosowane do osób niepełnosprawnych na wózkach elektrycznych?-bo na razie się nie da,ponieważ jadąc wózkiem po ul.Grodzkiej można uszkodzić wózek elektryczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...