Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielkie pucowanie na placu Litewskim. Przyjadą eksperci

Utworzony przez Ewa, 10 czerwca 2011 r. o 20:19 Powrót do artykułu
Ewa napisał:
Mam lepszy POmysł, moze władze miasta z Żukiem na czele zdecydują się go wykorzystać - ratusz zaoszczędzi na sprzątaniu Lublin - Europejska Stolica Brudu 2016 KANDYDAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam lepszy POmysł, moze władze miasta z Żukiem na czele zdecydują się go wykorzystać: Lublin - Europejska Stolica Brudu 2016 KANDYDAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie jak za dawnych lat, kiedy przyjeżdżał pierwszy sekretarz z gospodarską wizytą. A po wszystkim zwiną trawę, rozbiorą chodnik i dalej będzie bród smród i ubóstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahaha Europejska Stolica Kultury hahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I sekretarzowi PZPR malowało się trawę na zielono albo budowało wieś potiomkionowską. dzisiaj też taką wieś się buduje, tylko farby mniej idzie - trawa jest w rolkach, zawsze zielona. "Eksperci to dwoje Polaków, Rumun i Niemiec." - skąd ci Polacy? może z Wrocławia, Katowic, W-wy? he he, a to ci eksperci (na pewno niezależni, tylko do kogo). ale kibel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha no niezle ESK wstyd i hanba ...Ja lublinianinem jestem od dawna i wstydze sie..wszystko na pokaz a jak zniknie komisja trawa zostanie zwinieta,fontanna znowu sie zapcha glonami i czesc....,.Bravo stolico
Ostatnio edytowany 11 czerwca 2011 r. o 05:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110610/LUBLIN/330350314 " Happening rozpocznie się w poniedziałek o godz. 19.00. Wtedy też ruszą warsztaty, podczas których grupa SAMBASIM będzie uczyć wszystkich rytmu oklasków, którymi będzie witana czwórka ekspertów ESK " No mówiłem, że Edward Gierek przyjeżdża z gospodarską wizytą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah, co za głupota. a po wszystkim każdy dalej będzie smrodził stolica kultury hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dali byście więcej zdjęć może kogoś poznam:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutna żenada!!!!! Przypominam, że chodzi o ten sam Plac Litewski, którego zimą nie było komu odśnieżyć i wszyscy z Miasta mieli to w...nosie, tak, że zamiast miasta do odśnieżania wziął się Mariusz Maikowski, pastor Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, o czym zresztą donosiła prasa. Tylko, że jeśli chodzi o zwyklego mieszkańca Lublina, który na nieodśnieżonym Placu Litewskim może sobie złamać nogę, urzędasy z miasta mają to głęboko w....nosie, a jeśli przyjeżdza jakaś tam komisja to nagle wielka pokazówka....Oby tylko nie zapomnieli pomalować trawy na zielono a pni drzew na brązowo...EEECH, myślełam, że xzasy, kiedy działy się takie rzeczy są dawno i słusznie minione....Wstyd mi, po prostu mi wstyd ;-((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekspertom mogła opaść szczena - Sambasim zabębniło jak trzeba, tutaj filmik: http://www.youtube.com/watch?v=6-BObD6Y65k - Sambasim Lublin 13.06.2011 [HD] cz.1 http://www.youtube.com/watch?v=6-BObD6Y65k - Sambasim Lublin 13.06.2011 [HD] cz.2 Dodatkowo bębny z pokazem tańca z ogniem pod urzędem i reggae na deptaku to było to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...