Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielu chce się ogrzać w blasku lotniska

Utworzony przez krzysiek, 28 listopada 2012 r. o 07:52 Powrót do artykułu
Grabczuk też "Dotrzymał słowa" na łamach lokalnych gazet, to samo hasło, co kolega wicemarszałek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto jeszcze pamięta, że nie byłoby lotniska bez Pruszona i Krukowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada. Lotnisko jeszcze nie wykazuje żadnych efektów ekonomicznych a już się chwalą że wydali miliony złotych na budowę czegoś, co nigdy nie przyniesie żadnych korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry artykuł. Zarówno Żuk i Hetman przyszli jak wiadomo było, że lotnisko będzie gotowe. Teraz pokazują, że to ich sukces w dodatku za nasze pieniądze. To pokazuje ich małość jako polityków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie co zrobią, gdy lotnisko okaże się niewypałem. Tez będą bilbordy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze będą znaki zapytania,czy lotnisko zarobi na siebie itp-ważne natomiast jest to że lotnisko sprawnie powstało razem z cała infrastrukturą S17 i trzeba zrobić wszystko żeby tym inwestycją pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto w zasadzie wybudował to lotnisko? Chyba jakas prywatna firma niezalezna od Urzędu Miasta czy Urzedu Marszałkowskiego bo przecież jej prezes nie ujawnił oświadczenia majatkowego !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuku kogo ty chcesz okłamywać! Jak jest afera w bezposrednio pedległych mu instytucjach jak Centrum Kultury i ZTMie i Motorze Lublin którego miasto Lublin jest udziałowcem związana z akcją promującą tolerancje to bezczelnie umywa ręce, ze nic nie ma z tym wspólnego A jeżeli jest sukces z wybudowaniem lotniska z którym to nie ma za wiele wspólnego to robi sobie bilbordy i całą akcję promocyjną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla scislosci Pan Marszalek Hetman bardzo wspieral -ale lotnisko w niedziadzie! Dopiero Pan Marszalek Jaroslaw Zdrojkowski zdecydowal o wyborze swidnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWOLI STAJE SIĘ NORMĄ,ŻE ŻUK ZBIERA CHWAŁĘ ZA CZYJĄŚ PRACĘ I ZAANGAŻOWANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce sie czepiac bardzo ale nawet po mimo tego ze budowa rozpoczela sie wczesniej to obecne wladza tez musiala przeznaczyc na jej budowe pieniade z budzetu mista, wiec jesli podpisuja sie pod jego budowa to rowniez maja do tego prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała burmistrzowi i radnym ostatniej dekady którzy jako jedyni twardo wierzyli w lotnisko w Świdnickie i w brew wielu terażniejszym chwalipiętom podejmowali decyze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo otrzymamy też kartki pocztowe od burmistrza Świdnika Jaksona o treści - dotrzymałęm słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przypomnienia SLD, PSL, PO promowało lotnisko w Niedźwiadzie , a nawet wpompowało w tamtejsze pola parę dobrych baniek z naszych kieszeni. Dzisiaj każdy z nich za nasze pieniądze ( unijne to też nasze bo zamiast bilbordów mogliśmy mieć np. chodnik ) wiesza plakaty i promuje swój tyłek. Trzeba jednak oddać sprawiedliwość i przypomnieć , że lotnisko w Świdniku przeforsował wbrew promotorom Niedźwiady ówczesny prezydent Pruszkowski. Człowiek właściwie zdeptamy medialnie przez palikociarnię. Zatem gdyby chwalipięta Sobczak lub młody Hetman mieli choć odrobinę przyzwoitości ( o co trudno ich podejrzewać) wspomnieliby w swojej kampanii , że ten "sukces" nie jest ich wyłącznością i własnością.Przypomnijcie sobie dzisiejsi ojcowie sukcesu jaką batalię o Świdnik stoczył właśnie z wami Pruszon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kartka od Sobczaka wisi już u mnie w kiblu, fantastycznie się przy niej sra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupców nie sieją,oni sami jak chwast wschodzą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
Moja kartka od Sobczaka wisi już u mnie w kiblu, fantastycznie się przy niej sra.
Dobre!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizerunek Hetmana na bilbordach o lotnisku to jakaś kpina i przywłaszczanie sobie czyichś zasług. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chociaż mały sukces ma wielu ojców 2 tsiące na promocje jak na region to pikuś ,ale 15 tys to juz poważna kwota na Pietrasiewicza za bazgroły [na biletach]aby skłocić lubelskich mieszkanców i oplówać kibiców w całej Polsce jacy oni najgorsi zapominając że ci młodzi nie maja pracy w stosunku do bogatych regionów gdzie bezrobocie sięga od 4-7 procent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
żenada. Lotnisko jeszcze nie wykazuje żadnych efektów ekonomicznych a już się chwalą że wydali miliony złotych na budowę czegoś, co nigdy nie przyniesie żadnych korzyści.
no już tak nie KRACZ - nie jestem za ani przeciw, raczej jest mi to obojętne, aczkolwiek cieszę się z tego przedsięwzięcia bo do tej pory musiałem jeździć do Wawy i latać z Chopina a ostatnio z Modlina, co nie jest przyjemnością, a zdarza się mi to dosyć regularnie przynajmniej raz w miesiącu, więc jak będę mógł prawie w kapciach (odejdzie mi ta cholerna droga do wawki) popychać wózeczek z bagażem na lotnisko to na pewno nie będę narzekał, baaaaaa pochwalę wręcz włodarzy i już za to mają mój głos w wyborach (taaaak zaraz kruki i sępy zaczną krakać, że z PO lub inne ścierwo tuskopodobne - nic z tych rzeczy, nie ucieszę WAS - jestem całkowicie APARTYJNY).. Jeszcze ten zaległy tor FORMUŁY 1 pod Biała i cud malina, nic tylko mieszkać w Lublinie lub okolicach, ostatnio przecież ogłosili, że lubelskie jest najtańszym rejonem polski, więc RAJ na KÓŁKACH !!!!! Pozdrawiam wszelkich malkontentów, krających i innych zapyziałych wywrotowców....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...