Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Beznadziejnie, nawet na herbatę się nie załapałem. Przepychania, poszturchiwania, a tak w ogóle to było coś tam do jedzenia????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to miaa być wigilia dla bez domnych a nie dla sępów ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale herbatą to mogli poczęstować, zimno było. Życzenia Żuka jakoś mnie nie rozgrzały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bylam , piekna Msza Sw w Bazylice , oprawa muzyczna , slowo boze gloszone przez bp Zycinskiego i stojacy w drzwiach bocznej nawy nasz Pan Prezydent...! Dlaczego zabraklo dla tak waznej osoby i jego malzonki krzesel? Gdybym miala miejsce siedzace ....nikt sie nie podniosl, Dominikanie nie zadbali o swojego goscia a mnie bylo wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie tłumy? Ludzi było mało, a już na Placu Po Farze zwłaszcza. Pozostał niesmak, po tym jak ubrane przez organizacje i instytucje choinki zostały ogołocone z ozdób, po raz kolejny niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna intencja, wszyscy zadowoleni, nasze dzieci ubrały choinkę dały ozdoby na kiermasz a także wystąpiły w programie artysycznym. Organizatorzy nas nie pomformowali, że była pięknie przygotowa sena na placu Fary a dzieciaki recytowały z dużym opóżnieniem na scena bez nagłośnienia jakimiś pudełkami .Brak było osoby odpowiedzialnej za scenę, nikt nie poinformowała o zaistniałej sytuacji trzeba było biegać po klasztorze i prosić o wyjaśnienia.Nam wychowawcom było przykro bo około 30 dzieci przyjechałona imprezę dużo wcześniej do ubierania choinki a póżniej na występy .Kilka mam zabrało dzieci bo bardzo zmarzły ,pozostałe pięknie recytował iśpiewało .Rodzice , dziatkowie i pozostali kolędowali głośno z nami dzieci były zadowolone. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...