Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Willowa: Samochód potrącił rowerzystę

Utworzony przez mm10, 21 czerwca 2013 r. o 10:58 Powrót do artykułu
korki praktycznie cały dzień, duży ruch samochodów a scieżki dla rowerów nie ma i nie będzie bo to "strefa wolnego ruchu", żal! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem rano al. Warszawska. Na odcinku od Głównej do Zbożowej jadę rowerem poboczem.  Cięzarówki próbują poboczem ominąć korek, któręd mam jechac ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga wąska i wieczny korek, wystarczy przejść na drugą stronę przez przejście ok 50m przejechać chodnikiem i dalej drogą „serwisową „ wzdłuż Willowej – ale rowerzysta zna swoje prawa lecz czy warto z tego powodu tracić zdrowie ?  Trochę wyobraźni  zarówno dla rowerzystów jak i kierowców.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul. Ducha rowerzysta nie ma sie gdzie podziać jak stoi korek. Jeszcze jak sie jedzie do Willowej to mozna jechać po ulicy no i troche pod górkę i prowadzi się kolejkę samochodów z prędkoscia 15km/h.  A do miasta to juz nie ma jak. Po chodniku chodzą ludzie, po lewej stronie aut stojących ryzykuje czołówkę. Innego dojazdu do miasta nie ma. Pozostaje prowadzić rower po chodniku, i tak będzie szybciej od samochodów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak potroncilem mlodą suczke to jak lezala zdjelem jej majteczki i sie zabawilem niemogla wstac bobyła niepszytomna a spuscilem sie w usta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o  
Ja jak potroncilem mlodą suczke to jak lezala zdjelem jej majteczki i sie zabawilem niemogla wstac bobyła niepszytomna a spuscilem sie w usta
Chyba o swojej siostrze gadasz,zboku zostaw te kozy nie rob juz im kzywdy.Hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...