Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiosenne porządki w Lublinie. Napisz lub powiedz, gdzie jest potrzebne sprzątanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2018 r. o 11:57 Powrót do artykułu
Całe miasto w psich shitach. Kto posprząta w głowach psiarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam krótką odpowiedź jeśli chodzi o Lublin: WSZĘDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koło wiaduktu Poniatowskiego a ul. Lipińskiego można się przewrócić o smieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul .Drobna na Czechowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że akcja na Lublin, bo u mnie w chałupie przydałoby się sprzątanko ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Napisz lub powiedz, gdzie jest potrzebne sprzątanie"* * * To piszę: w Ratuszu!!!
 Prędzej w spółkach skarbu państwa i ministerstwach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ratuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co zgłaszać???? Zgłosiłam w tamtym roku i do tej pory jak śmietnisko leżało tak leży nawet jeszcze więcej i nikt nic z tym nic nie zrobił ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Os. Widok, przystanek końcowy linii 44. Takiego burdelu dawno nie widziałem. Petów za wiatą przystankową tyle, że trawy nie widać. Butelki po wódce, papiery. Jednym słowem syf kompletny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYMIANKOWA....TYMIANKOWA...oprócz sprzątania poprawa "bubla" czyli tzw przebudowy ulicy....zwłaszcza przy przychodni i przedszkolu.....oprócz tego kontrola wycinki - przycinki drzewostanu...bo spółdzielnia i Pani Aftyka..."działa "' sporadycznie....a jej pracownicy wyposażeni są w chwytaki rehabilitacyjne służące do wyciągania puszek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
felin wokol bloku przy krolowej jadwigi 11 czy administracja sie tym w koncu zajmie i zlikwiduje ochydne ogrodki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ul. RUSKA I UL. LUBARTOWSKA Z MENELI I LUDZI ŻYJĄCYCH NA KOSZT PODATNIKÓW !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁE OSIEDLE ZOR BRONOWICE!!!!!! Zarząd na Jastrzębiej ma głęboko w du..pie wszelkie porządki na zewnątrz jak i na klatkach schodowych. Te nie są myte o dawna - smród i bród. A na osiedlu rządzą kierowcy. Totalnie zniszczone trawniki, rozjeżdżone krawężniki, nikt nie przestrzega znaków parkowania (ul. Puchacza). Nagminne parkowanie na każdym chodniku (gdzie jest wymagane 1,5 m??). A WISIENKĄ NA TORCIE JEST TEREN WOKÓŁ TARGOWISKA KRAŃCOWA. Sprzątacze oczywiście sprzątają tylko wewnątrz A NA ZEWNĄTRZ PO HANDLU np. SOBOTNIM ISTNY JAWIDZ PO HURAGANIE!!!!!!! OGŁASZAM TO OSIEDLE MAXI NIECHLUJNYM MIEJSCEM NA ZIEMI!!! A zarząd ADM z Jastrzębiej DO ROBOTY!!!!!!!!! A NAJLEPIEJ DO ZWOLNIENIA!!!!!!!!!! BANDA NIEROBÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...