Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witacze przy drogach. Zobacz, jak będzie witał Lublin

Utworzony przez Gość, 12 stycznia 2010 r. o 13:30 Powrót do artykułu
Jak dla mnie głupota, najpierw drogi naprawić później się bawić w takie pierdoły.. Poza tym uważam taki witacz sam w sobie za zbędny. Jakby miasto nie miało na co wydawać pieniędzy i się nudziło to niech już sobie stanie. Ale tak nigdy nie będzie. Co za deb***e tam zarządzają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak będzie żegnał? Bo myślę, że to przyjezdni lepiej zapamiętają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny jest ten witacz pani Urszuli Wójcik. Jak najszybciej powinny znależć się na drogach. A drogi są nie gorsze niż w innych miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBA MI SIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan postępującej paranoi u rządzących. Ładne tabliczki. A może w Ratuszu po prostu widza rzeczy których mieszkańcy nie widzą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marla singer napisał:
A jak będzie żegnał? Bo myślę, że to przyjezdni lepiej zapamiętają
Spieprzaj dziadu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sracze nie witacze! Zróbcie najpierw te drogi wjazdowe, a nie mydlcie ludziom oczu obrazkami i metalowymi kwiatkami! Władze tego miasta mają obywateli za kompletnych idiotów i śmieją nam sie w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych obrzydlistwach brakuje tylko dopisku WIEŚ... Kompletny napis powinien głosić, że LUBLIN WIEŚ WITA. Bo przecież dzięki rządzącym mamy tu wiochę a nie miasto. Szara, smutna i biedna wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję papieskie powitanie: "FITAMY WAS CIULE"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vivat nowomowa! Co to jest ten witacz!? W słowniku języka polskiego nie ma takiego słowa! Poprawnie a i ładniej brzmi WITAMY W LUBLINIE. Witamy my, mieszkańcy Lublina. Witamy gości, którzy odwiedzają nasze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że to fajnie, że takie tablice będą witać wjeżdżających. Od czego trzeba zmieniać wizerunek miasta. A to taki miły dodatek. A projekt który wygrał jest bardzo fajny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od strony Kraśnika witają przyjezdnych Panie narodowości różnej ale wiadomej profesji. Taką nową świecką tradycję można wprowadzić na wszystkich wlotówkach do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerry napisał:
Od strony Kraśnika witają przyjezdnych Panie narodowości różnej ale wiadomej profesji. Taką nową świecką tradycję można wprowadzić na wszystkich wlotówkach do Lublina
O rany boskie!- już zaczynam martwić się o niektórych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkaradne miasto, szkaradny język (witacze), szkaradne tablice. Wszystko OK. A swoja drogą to nie można było zaprojektować naprawdę ładnych tablic zamiast pseudoartystycznych "wynurzeń" wątpliwej jakości nibyartystów? Paskudztwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie postawic przeciez lublin nie ma drog bardziej odpowiednie sa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi najbardziej się podoba "witacz" na Witosa: 50 = życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witacz na wlocie od Warszawy a na skrzyżowaniu ze Zbożową dziury w asfalcie jakby bombardowanie było. Panie i Panowie... po co nam witacze. Przecież dokładnie widać gdzie zaczyna się miasto. Jak wracałem do Lbn 3 stycznia to Lublin zaczynał się tam gdzie mokra, czarna nawierzchnia "17" zmieniała się w białą płaszczyznę z dwoma czarnymi paskami przetartymi oponami samochodów. Coś więcej potrzeba niż te "wizualny znak" wjeżdżania do "metropolii wschodu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J-k napisał:
Vivat nowomowa! Co to jest ten witacz!? W słowniku języka polskiego nie ma takiego słowa! Poprawnie a i ładniej brzmi WITAMY W LUBLINIE. Witamy my, mieszkańcy Lublina. Witamy gości, którzy odwiedzają nasze miasto.
No właśnie. WITACZ? Co to w ogóle jest za słowo? To może od razu jeszcze lepiej: witacz przy buspasie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogowiec amator napisał:
Sracze nie witacze! Zróbcie najpierw te drogi wjazdowe, a nie mydlcie ludziom oczu obrazkami i metalowymi kwiatkami! Władze tego miasta mają obywateli za kompletnych idiotów i śmieją nam sie w twarz.
O tak to prawidłowe spostrzeżenie ,a co do witaczy kiedyś dawno temu mówiono że jak się chciało wjechać czy wyjechać z tego miasta na rogatkach siedziała stara Cyganka którą trzeba było w geście powitania albo zamiast kopytkowego za wjazd hm gdzieś tam cmoknąć więc może i teraz należało by wrócić do tamtych pomysłów bo i drogi przypominają jakością tamte czasy a i Cyganka by zarobiła zbierając np. wjazdowe no i było by oryginalnie swojsko i tanio .Albo zrobić drogi a świecidełka zastąpią nasze zdumienie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
esteta napisał:
Szkaradne miasto, szkaradny język (witacze), szkaradne tablice. Wszystko OK. A swoja drogą to nie można było zaprojektować naprawdę ładnych tablic zamiast pseudoartystycznych "wynurzeń" wątpliwej jakości nibyartystów? Paskudztwo!
Nie wiem czego wymagasz od projektów zrobionych właściwie za darmo, 2.000 złotych za taki projekt to tyle co nic. Za projekt renomowanego autora trzeba by zapłacić 10 razy więcej (jak nie lepiej). Mnie też nie przypadły do gustu, ale za takie pieniądze nie mamy co narzekać. Ważne, że władza jest szczęśliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...