Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Weźcie się puknijcie w te łby, kto w ogóle chciałbym mieć bazę na takim pustkowiu? Z lotniska Lublin niebawem będzie latało 4 samoloty w tygodniu, a Ci sobie bazę wymyślili... Będzie baza jak Żuk zrobi z koca i krzeseł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizz air to przykrywka. Dobrze wiemy, że rosjanie muszą się jakoś wbić w nasz kraj. Węgrzy kolegują się z putinem. 70% samolotów nad naszym krajem to rosyjskie maszyny... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko jest potrzebne, bo na przykład bezrobotna radna pis suchanowska będzie mogła z niego latać z nowym przyjacielem poznanym w sanatorium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się puknijcie w te łby, kto w ogóle chciałbym mieć bazę na takim pustkowiu? Z lotniska Lublin niebawem będzie latało 4 samoloty w tygodniu, a Ci sobie bazę wymyślili... Będzie baza jak Żuk zrobi z koca i krzeseł. 
  Nie chodzi o to czy tu jest pustkowie czy nie. To jest biznes i wygrywa w nim ten kto zaproponuje "lepsze warunki". Myślisz, że Ryanair chętnie lata z jakiegoś tam Rzeszowa bo widzi w tym regionie taki super potencjał? Nie! Dostaje kasę za latanie więc lata, inaczej byłby wielki klops! Przecież jakby Wizzair postanowił bazować samolot w Szczecinie to by to zrobiłby i z nikim innym nie prowadziliby żadnych rozmów, ale jednak wolą ponegocjować z innymi lotniskami bo może uda się  coś dodatkowo ugrać (oficjalnie lub mniej oficjalnie). Wizzair będzie bazował samolot u tego kto okaże się "lepszym partnerem biznesowym" i nie będzie miało większego znaczenia czy jest to szczere pole czy sam środek światowej metropolii, byleby tylko nie dokładać do interesu. Tak jak zauważyłeś, z lotniska w Lublinie lata coraz mniej samolotów rejsowych więc determinacja jest duża żeby tę sytuację zmienić. Zobaczymy tylko czy Szczecin nie jest bardziej zdeterminowany, a może jeszcze inne miasto wejdzie do gry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mój kolega mawia "tu są potrzebne rozwiązania systemowe", a nasz region stawia na lokalnych przedsiębiorców wiec nie pozwolimy na jakieś tam bazy, niech oni sobie stawiają te bazy gdzie indziej- byle nie u nas. Jeszcze koguty nam się nieść przestaną, a to fale radioaktywne ból głowy spowodują, a to samoloty chemiczne smugi nam na pola skropią- wynocha kapitalistyczne darmozjady.  Jedyna słuszna koncepcja to centrum handlowe i hipermarket bo tego ciągle mam za mało.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle razy pisałem interesy załatwiamy w zaciszu gabinetów a nie media i osoby klepią tak jak kiedyś Palikot-producent pił do drzewa  Huschwarna   Szwecka firma zamiast w Lublinie została w Mielcu .Baza     Wizz    Air w  Lublinie    to zdecydowanie lepsze posunięcie niż Szczecinie  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle razy pisałem interesy załatwiamy w zaciszu gabinetów a nie media i osoby klepią tak jak kiedyś Palikot-producent pił do drzewa  Huschwarna   Szwecka firma zamiast w Lublinie została w Mielcu .Baza     Wizz    Air w  Lublinie    to zdecydowanie lepsze posunięcie niż Szczecinie  .
tym bardziej, że w strefie na Felinie "zameldował" się już producent części do airbusów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się puknijcie w te łby, kto w ogóle chciałbym mieć bazę na takim pustkowiu? Z lotniska Lublin niebawem będzie latało 4 samoloty w tygodniu, a Ci sobie bazę wymyślili... Będzie baza jak Żuk zrobi z koca i krzeseł. 
Niebawem w tygodniu będzie 18 lotów, gdy dojdzie 2x Luton, 1x Oslo i 3X Skavsta, od czerwca do września, będziemy mieć kilka kierunków czarterowych a od października Dublin 2x tyg i coś nowego od Wizzair'a właśnie, nie zakrzyczycie wzrostu liczby pasażerów w tym roku piep.... malkontenci  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olewać marudy, myślą że w Szczecinie czy Rzeszowie to już tyle samolotów lata że mają po prostu Heatrhrow. Eurolot plajtuje ogólnie,Carpatair likwiduje wszystkie połączenia rejsowe,a nie że akurat zawieszają działalność tylko w Lublinie.Ale u nas co jeden to wie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się puknijcie w te łby, kto w ogóle chciałbym mieć bazę na takim pustkowiu? Z lotniska Lublin niebawem będzie latało 4 samoloty w tygodniu, a Ci sobie bazę wymyślili... Będzie baza jak Żuk zrobi z koca i krzeseł. 
Będzie baza...bo w strefie wolnocłowej na Felinie jest już zakład produkujący części do Airbusa. Pustkowie to jest 100 km od Lublina..Trzymam kciuki za bazę WIZZa w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem w tygodniu będzie 18 lotów, gdy dojdzie 2x Luton, 1x Oslo i 3X Skavsta, od czerwca do września, będziemy mieć kilka kierunków czarterowych a od października Dublin 2x tyg i coś nowego od Wizzair'a właśnie, nie zakrzyczycie wzrostu liczby pasażerów w tym roku piep.... malkontenci  :P
Dokładnie...liczba lotów będzie większa na LUZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciele,nie dajcie się prowokować.Nie wchodżcie w dyskusje.Będzie baza ,nie będzie nie ma znaczenia.Chciałem pracować w Lublinie,9 lat temu musiałem wyjechać do Londynu ponieważ nie było pracy,teraz nie ma żadnej.Zbudowali sobie lotnisko aby znajomkowie mieli pracę i ich rodziny,nie boli mnie.Odwiedzałem rodzinę co 3 miesiące ,teraz co 2.Śpię spokojnie.Pomyślcie tak jak ja,czy do Warszawy, czy do Rzeszowa nie ma znaczenia.Zatrudnili sobie 150,za rok ma być 250.Mają budżet 2,5 mld,mówię o urzędzie to czyli kropla w kosztach takiego lotniska  i ja będę przeżywał czy będzie jakaś baza czy nie będzie.Za robotę się nie wezmą,ciepłe posadki muszą być bo tak jak my za robotę się nie wezmą.Nie odzywać się,nie martwić i będzie dobrze.Swojego nie oddadzą ,a my skorzystamy na zdrowiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o to czy tu jest pustkowie czy nie. To jest biznes i wygrywa w nim ten kto zaproponuje "lepsze warunki". Myślisz, że Ryanair chętnie lata z jakiegoś tam Rzeszowa bo widzi w tym regionie taki super potencjał? Nie! Dostaje kasę za latanie więc lata, inaczej byłby wielki klops! Przecież jakby Wizzair postanowił bazować samolot w Szczecinie to by to zrobiłby i z nikim innym nie prowadziliby żadnych rozmów, ale jednak wolą ponegocjować z innymi lotniskami bo może uda się  coś dodatkowo ugrać (oficjalnie lub mniej oficjalnie). Wizzair będzie bazował samolot u tego kto okaże się "lepszym partnerem biznesowym" i nie będzie miało większego znaczenia czy jest to szczere pole czy sam środek światowej metropolii, byleby tylko nie dokładać do interesu. Tak jak zauważyłeś, z lotniska w Lublinie lata coraz mniej samolotów rejsowych więc determinacja jest duża żeby tę sytuację zmienić. Zobaczymy tylko czy Szczecin nie jest bardziej zdeterminowany, a może jeszcze inne miasto wejdzie do gry...
Tak,tak.Biznes dla rzeszy kierowników i zarządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe zachodnipomorskie czeka na loty z Goleniowa!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się puknijcie w te łby, kto w ogóle chciałbym mieć bazę na takim pustkowiu? Z lotniska Lublin niebawem będzie latało 4 samoloty w tygodniu, a Ci sobie bazę wymyślili... Będzie baza jak Żuk zrobi z koca i krzeseł. 
Problemy z matematyką masz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to macie. Baza w Lublinie powstaje. Najwidoczniej Żuk zrobił z koca i krzeseł....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...