Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zwolnić z art.52. To nie kobiety, to bezmózgie istoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwecja wraca do powszechnego obowiązku służby wojskowej, który zacznie się w lipcu 2017 roku. Powodem jest zbyt mała liczba ochotników do armii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do garow kur..a glodny jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
52tys. to margines niewarty nawet wspomnienia a grzejecie ten temat kolejny dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgodnie z prawem pracodawca może odmówić urlopu na żądanie jeżeli dezorganizuje to jego pracę. "Wczoraj powiedziałam o tym wczoraj. Szef na pewno słyszał, " - ciekawy sposób komunikacji z przełożonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janda pomyliła Irlandię z Islandią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się patrzę na te twarze to sama jestem za aborcją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie na wsi mawiali: "jak suka nie da, to pies nie weźmie" tacy to domorośli weterynarze byli :), a szerzej trza wpierw myśleć głowom nie dupom, a nie dzieciaka ubijać na wskroś niewinnego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kawaler z żoliborza i tak podyktuje jak mają zagłosować nasi pisowscy posłowie. Oczywiście wcześniej wszystko skonsultuje z tatą z torunia i biskupami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety fanatyzm dużej części Polaków i Polek nie tylko zasłonił oczy ale i rozum.Życzę im aby jego lub jej 14 letnią córkę zgwałcił jakiś upośledzony człowiek i aby zaszła w ciążę. Ciekawi mnie jak wówczas będę śpiewali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasłonięty, ale jest. Bo u ciebie to pustynia w bańce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby moje życie było zagrożone z powodu ciąży to chcę mieć prawo wyboru,czy chcę urodzić czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa ze wsi - obyś nigdy nie musiał usłyszeć, że Twoja żona nosi w sobie długo wyczekiwane dziecko bez części czaszki, z mózgiem na wierzchu i z ubytkami kostnymi w klatce piersiowej. Bez szansy na przeżycie nawet jednego dnia. Obyś nigdy nie musiał wtedy patrzeć każdego dnia na nią aż do porodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a coz to za sped androgenow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród 19 zatrudnionych osób w naszej firmie 11 to kobiety, ale szef powiedział, żebyśmy same podjęły decyzję, a jeśli zamierzamy wziąć wolne, to On nas rozumie i popiera. "Jakoś to poukładamy"...spuentował na zakończenie. Fajny facet ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wczoraj powiedziałam o tym wczoraj" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"40 lat temu 90 proc. irlandzkich kobiet" Chyba ISLANDZKICH a nie IRLANDZKICH ! Ale dla PSEUDO redaktorki Agniesi, Irlandia czy Islandia to co to za różnica, przecież to ten sam kraj, tylko się inaczej nazwę pisze. Żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durnota??? Będą protestować a nie wiedzą nawet przeciwko czemu. Lewactwo ogłupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poparłem strajk nie po przedłużam moim pracownicom umów śmieciowych (dziękuję PO za te umowy)o pracę na kolejny miesiąc. Będą mogły spokojnie protestować nawet cały miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czepiajcie sie słowek. Gimnazjalistą wyjaśniam, że Irlandia to państwo na wyspie Islandji, więc Janda napisała wszystko dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...