Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wkrótce wejdziemy do Ogrodu Saskiego

Utworzony przez antek, 26 listopada 2013 r. o 11:07 Powrót do artykułu
Po co ławki? siedzieć będziemy na d........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od ponad półtora roku lecz od roku i dziesięciu miesięcy. Uważam, że jest to o rok za dużo. Irytuje mnie tłumaczenie tego wlokącego się remontu długą zimą, a prawda jest taka, że przez pierwszy rok wykonano jedynie ogrodazenie, co nie wymagało zamykania parku przed mieszkańcami. Koszt remontu kolosalny, efekty mało widoczne.Słyszałam o zakazie wprowadzania psów i jestem w szoku. Lublin będzie chyba pierwszym miastem w Polsce, które wprowadzi taki zakaz. Bo przecież to nie Wersal ani ogrody Łańcuta czy innego kompleksu pałacowego tylko zwykły park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seriale online za darmo i bez limitu i rejestracji - http://eserial.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zmianę z parku "Saskiego" na park "Erotomanów i Ekshibicjonistów" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajac zwyczaje niektorych polszakow to nawet nie chce myslec co bedzie plywalo i bytowalo w tym bajorku.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest park a nie "kuweta". Najpierw trzeba by nauczyć sprzątania po swoich pupilach ich właścicieli, ale to ciężka sprawa.
Nie od ponad półtora roku lecz od roku i dziesięciu miesięcy. Uważam, że jest to o rok za dużo. Irytuje mnie tłumaczenie tego wlokącego się remontu długą zimą, a prawda jest taka, że przez pierwszy rok wykonano jedynie ogrodazenie, co nie wymagało zamykania parku przed mieszkańcami. Koszt remontu kolosalny, efekty mało widoczne. Słyszałam o zakazie wprowadzania psów i jestem w szoku. Lublin będzie chyba pierwszym miastem w Polsce, które wprowadzi taki zakaz. Bo przecież to nie Wersal ani ogrody Łańcuta czy innego kompleksu pałacowego tylko zwykły park.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest park a nie "kuweta". Najpierw trzeba by nauczyć sprzątania po swoich pupilach ich właścicieli, ale to ciężka sprawa.
prosta a jakże trafna odpowiedź  BRAWO!!! i będzie można przyjść i posiedzieć na trawie bez obawy że się w coś trafi - tak jak w zachodnich krajach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosta a jakże trafna odpowiedź  BRAWO!!! i będzie można przyjść i posiedzieć na trawie bez obawy że się w coś trafi - tak jak w zachodnich krajach
gawrony już nie s..ją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie, chyba ze 2 lata się do tego zbierali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od ponad półtora roku lecz od roku i dziesięciu miesięcy. Uważam, że jest to o rok za dużo. Irytuje mnie tłumaczenie tego wlokącego się remontu długą zimą, a prawda jest taka, że przez pierwszy rok wykonano jedynie ogrodazenie, co nie wymagało zamykania parku przed mieszkańcami. Koszt remontu kolosalny, efekty mało widoczne. Słyszałam o zakazie wprowadzania psów i jestem w szoku. Lublin będzie chyba pierwszym miastem w Polsce, które wprowadzi taki zakaz. Bo przecież to nie Wersal ani ogrody Łańcuta czy innego kompleksu pałacowego tylko zwykły park.
Co za bzdura! Gdyby bya pewnosc, ze pieski nie beda sraly gdzie popadnie, a jezeli juz to wlasciciel ladnie po swoim pupilu posprzata to jeszcze rozumiem.. ale to ma byc park dla ludzi!!!! NIestety w Polsce ludzie maja wylozone (nie wszyscy) gdzie pieski sie zalatwiaja wiec zakaz wprowadzania kundli jak najbardziej OK!!!!! Idac na piknik nie bede musiala sie martwic o psie gowno.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 mln??? he..he.. :d Właśnie się przespacerowałem po Ogrodzie Saskim.. no cóż.. WIELKIE ROZCZAROWANIE Żadnego nowego pomysłu, żadnego ciekawego rozwiązania.. taki smutny, bez polotu lifting - trochę wykarczowanych krzaków, paskudnie poprzycinane drzewa (cięcie pielęgnacyjne? formowanie korony???? nie wiadomo co - ciekawe czy drzewa to przeżyją..). A nasadzenia... PAŁA Z MINUSEM.. te sadzonki cisu pod dużymi krzakami przy wejściu głównym.. albo kwitnące różyczki (z Biedronki??).. tu i ówdzie wetknięty dereń.. No i te dwa betonowe "stawiki"... A pergola?? ach cóż za pergola!!! kto nie widział niech koniecznie zobaczy!! No i można by tak jeszcze długo . Jedynie ogrodzenie i prace tzw budowlane ok. Pytanie za 100 punktów: kto te "zmiany" zaakceptował? czy "projektant" był kiedykolwiek w parku innym jak Ogród Saski? Czy to naprawdę wszystko na co nas stać w Lublinie - rząd ławek przy asfaltowej alejce a z tyłu krzaki???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...