Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włamali się do 16 samochodów. Kradli radia i CB

Utworzony przez Gość, 6 marca 2014 r. o 12:56 Powrót do artykułu
to taki sprzet oplaca sie jeszcze krasc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to taki sprzet oplaca sie jeszcze krasc?
Wszystko się opłaca,lepiej to jak trakcję kolejową,bo jak inaczej żyć ?   Tusku jak żyć ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wziac sie do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wziac sie do roboty!
jakiej i gdzie?!czekam na propozycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wziac sie do roboty!
Do jakiej roboty !!!  ty tępy BUCU !!!  NIE MA FABRYK,NIE MA ZAKŁADÓW PRACY NIE MA JUŻ NIC tylko zgasić światło. Gdzie znajdziesz robotę tępy BUCU mając 50+ ZOSTAŁO TYLKO TYM NASZYM RZĄDZĄCYM CHÓJOM  DOBRY MAJDAN ODPIERD OLIĆ !!!! TEŻ UWAŻAM ŻE TUSK Z TYMI KOMUCHAMI MUSI ODEDJŚĆ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jakiej pracy? Pracy jest sporo. Najniższa krajowa ale od czegoś trzeba zacząć. Trzeba tylko chcieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jakiej pracy? Pracy jest sporo. Najniższa krajowa ale od czegoś trzeba zacząć. Trzeba tylko chcieć...
W Unii CYCU jesteś !!!  nie daj się je bać i dymać !!!  żądaj takiej więc płacy jak w tej zasranej Unii, a rolnik również niech ma takie same i równe dopłaty jak CI w tej samej Unii,bo jak nie to tylko MAJDAN !!!!  Tak czy tak ten kaszubski żyd musi odejśc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywano mnie różnie ale cycem to jeszcze nie. Ja nikogo nie obrażam. Chciałbym abyśmy wszyscy mieli pod dostatkiem, żeby mądrzy, dumni i honorowi ludzie rządzili w naszym pięknym kraju. Ci chłopcy zakładam, że nie kradli aby wyrzywić rodzinę, płaczące z głodu dziecko lecz żeby mieć na kolejną imprezę. Lenistwo i cwaniactwo. Lepiej zapewne stać całymi dniami pod blokiem, siedzieć na ławce z kuplami i kraść niż pójść do pracy. Stawki są marne ale od czegoś trzeba zacząć. Nikt nie każe nikomu pracować całe życie za najniższą krajową. Można się rozwijać, zdobywać doświadczenie i lepiej płatną pracę. Tak się składa, że pracuję w jednym z krajów tej cholernej Unii i poważnie zastanawiam się nad powrotem do mojego rodzinnego miasta nawet kosztem 7 może 8 krotnie niższej pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywano mnie różnie ale cycem to jeszcze nie. Ja nikogo nie obrażam. Chciałbym abyśmy wszyscy mieli pod dostatkiem, żeby mądrzy, dumni i honorowi ludzie rządzili w naszym pięknym kraju. Ci chłopcy zakładam, że nie kradli aby wyrzywić rodzinę, płaczące z głodu dziecko lecz żeby mieć na kolejną imprezę. Lenistwo i cwaniactwo. Lepiej zapewne stać całymi dniami pod blokiem, siedzieć na ławce z kuplami i kraść niż pójść do pracy. Stawki są marne ale od czegoś trzeba zacząć. Nikt nie każe nikomu pracować całe życie za najniższą krajową. Można się rozwijać, zdobywać doświadczenie i lepiej płatną pracę. Tak się składa, że pracuję w jednym z krajów tej cholernej Unii i poważnie zastanawiam się nad powrotem do mojego rodzinnego miasta nawet kosztem 7 może 8 krotnie niższej pensji.
Widzisz pójdziesz za " złotówkę " na godz. do pracy ,to ci wszyscy wyzyskiwacze POmyślą że to dobra stawka,gdyby nie było takich jeleni za złotówkę to ten wyzyskiwacz musiałby dać 2,50 itd. na tym to mniej więcej POlega, ale jedna ciota z drugą pójdzie za tą złotówkę i robi zasrywę całej reszcie !!! dlaczego będąc w Unii godzimy się zarabiać o cztery razy mniej jak inni mieszkańcy tej samej Unii? OdPOwiedż jest prosta,dzięki tak myślącym jak ty jeleniom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz pójdziesz za " złotówkę " na godz. do pracy ,to ci wszyscy wyzyskiwacze POmyślą że to dobra stawka,gdyby nie było takich jeleni za złotówkę to ten wyzyskiwacz musiałby dać 2,50 itd. na tym to mniej więcej POlega, ale jedna ciota z drugą pójdzie za tą złotówkę i robi zasrywę całej reszcie !!! dlaczego będąc w Unii godzimy się zarabiać o cztery razy mniej jak inni mieszkańcy tej samej Unii? OdPOwiedż jest prosta,dzięki tak myślącym jak ty jeleniom.
Dlatego tusk musi odejść tak dalej być nie może !!! nie dajcie się dymać rodacy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy ludzie a w szczególności Ty Marcin, myślisz że jak nazwiesz kogoś ciotą czy jeleniem na necie to coś tym ugrasz? Czujesz się bardziej dowartościowany? Bohaterze? Zgadzam się z tym wszystkim co piszecie tylko jak masz do wyboru kraść i w konsekwencji zmarnować sobie jeśli nie całe życie to przynajmniej jego część kiedy będziesz siedział w pace to co wybierasz? Marcin ty to pewnie kraść i pakę bo już pokazałeś, że twardziel z Ciebie. Umiesz ubliżać obcym na necie.   Jestem za odsunięciem od władzy PO. Tylko, że przed nimi też ludzie nie zarabiali kokosów. Trzeba by odsunąć od władzy większość jeśli nie wszystkich obecnych posłów. Trzeba by zacząć coś robić zapewne społecznie działać. Pokazywać ludziom inne drogi wyboru, bo pojedyńcze głosy niczego nie zmienią. Jakoś tak moim zdaniem ale ktoś mądrzejszy musiałby to wszystko ogarnąć. Takim językiem, napinką i wyzywaniem ludzi w necie nic nie osiągniemy.   Myślę też, że Ci wyzyskiwacze kiedy pójdziesz za złotówkę do pracy wcale nie pomyślą, że to dobra stawka. Oni dobrze wiedzą, że to jest psi pieniądz wystarczający tylko na podstawowe potrzeby ledwo. Nie jest to wina tylko rządzących ale może przedewszystkim właścicieli firm i zakładów pracy. Nie pójdziesz do pracy za najniższą? Bo według Marcina nie jesteś ciotą i jeleniem? Myślisz, że podwyższą stawkę? Hahaha... przyjadą Ukraińcy lub inni biedniejsi od nas tak jak większość naszych rodaków do Wielkiej Brytanii i innych państw zachodniej europy i będzie lepiej. Będziemy żyć w społeczeństwie multi-kulti...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...