Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włamywał się do altanek, bo jest bezrobotny

Utworzony przez KK, 16 września 2010 r. o 08:22 Powrót do artykułu
HOŁOTA RZĄDZĄCA OKRADA CAŁY NARÓD A ON ALTANKI ,BIERZE PRZYKŁAD Z GÓRY WZIĄŁ SPRAWY W SWOJE RĘCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kurde moll ... to już wiem kto i mnie altanę obrobił, ... no i trza będzie sypać popiół na głowę , bo sobie brzydko o sąsiadach myślałem Inna sprawa, że mnie ze 4y razy włam dopadł ... to nie sypię tego popioła ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty kretynie, hołota rządząca okrada Ciebie (naród) a ten palant kogo okrada ich? też Ciebie palancie, zastanów się o ile ból nie będzie zbyt silny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeus napisał:
Ty kretynie, hołota rządząca okrada Ciebie (naród) a ten palant kogo okrada ich? też Ciebie palancie, zastanów się o ile ból nie będzie zbyt silny
deb***U Z OLIMPU WŁAŚNIE POKAZAŁEŚ ŻE NICK WIELKI A ROZUM U CIEBIE JAK DROBINA ,DALEJ SZALEJ PÓŁGŁÓWKU ,JAKO ŻE JESTEŚ TĘPY CO WIDAĆ PO TWYM WPISIE INFORMUJĘ CIĘ ŻE TO CO NAPISAŁEM JEST SZYDERSTWEM (ZAPEWNE UTOŻSAMIASZ SIĘ Z TĄ DZICZĄ KTÓRA OKRADA NASZ KRAJ JUŻ OD PRZESZŁO 20 LAT)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...