Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
umowa zlecenie a później o prace , hahaha .... jasne tyra sie za 5 zł /h bez żadnej umowy albo śmieciowa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co on pier*oli zazwyczaj płacą 5 zł/h na czarno albo wcale czasem pierwszy dzień 14 godz jest za friko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie to jest? Jakaś nazwa ulicy albo restauracji? Chętnie mogę pracować 24/7 byle mieć te 2500zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre żarty! podajcie nazwę tej restauracji to jeszcze dziś pójdę tam pracować, bardzo bym chciała tyle zarabiac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest ten pracodawca? Ja z miejsca idę do pracy bo od 2 miesięcy szukam pracy prawie co dzień mam rozmowę i każda kończy się praca od 5 do 7 dni w tym 6zł za godzinę bez umowy mając dziecko płacąc za żłobek bilety zostaje nie wiele więc gdzie ta super prace znalesc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taką stawkę niech zatrudni Anglika albo Niemca :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kebabiarnia P.Polańskiego na fb też głosił swe teorie :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha pajac sie wypowiada o tym dlaczego ludzie nie chca pracowac, wysuwa jakies smieszne teorie, a daje tym ludziom 56 zł dziennie przez dwa tygodnie, a potem łaskawie 64 zł, za prace w smrodzie, pośpiechu i brudzie....ma tupet...za takie pieniadze to tylko ukrainców szukac mu zostaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety muszę potwierdzić, 12zł (brutto) za godzinę to zarobek nieosiągalny w Lublinie za pracę niewymagającą fachowego wykształcenia. Ochrona w galeriach zarabia po 5zł brutto co jest śmieszne i uwłaczające godności ludzkiej. No ale taka stawka, bo za 1 polaka chcącego zarobić 10-15zł brutto (stawka dobra) można przecież zatrudnić dwóch ukraińców za 5zł. U nich pracują prawie za darmo, jak w Polsce popracują 160h x 5zł = 800zł (- podatki minimalne) + stypendium, mają lepiej niż pracować u siebie za 400-500zł.... Przykre, że pracodawcy nie stawiają na polskich pracowników tylko patrzą na zysk....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro taki uczciwy dlaczego nie podacie nazwy sieci, takich pracodawców trzeba promować :) chyba że ten wywiad jest podretuszowany :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam go popieram ! Tez mam firmę i ten sam problem z polskimi młodymi ludźmi ... Nie za bardzo garna się do pracy... Potrafią tylko narzekać :(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no za 7zł za godzinę to wolę zbierać puszki i roznosić ulotki... i bez książeczki sanepidowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za matoł 2.5 tys buhahahaah Człowieku zmień dilera albo bierz połowę buhahaahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Place 1500 mam wymagania i a na dodatek niewolnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 zł /h  ? Nic dziwnego że nikomu się nie chce robić. W Londynie zarabia się w hotelu 60 zł za godzinę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby zarobić te mityczne 2500 PLNów wspomniane przez tego bajkopisarza z artykułu przy jego najwyższej stawce 12 zł/h należałoby przy lepieniu kebabów przepracować miesięcznie 209 godzin w temperaturze ~50 st. C. Powodzenia pracodawco miesiąca! Obyś niedługo sam stanął za ladą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 2500 to pewnie brutto i na dwa miesiące i ma się rozumieć na umowie zleceniu lub bez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to powiedzial zalozyciel RMFu. Uczcie sie jezykow obcych i wy.....c z kraju. Z takimi leniuchami ten kraj nigdy sie nie rozwinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 zł., pewnie brutto :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zjeżdżający się imigranci NIE ZABIERAJĄ PRACY. Czy (analogicznie) przybyło nam etatów odkąd nasi kuzyni/koledzy/ojcowie/bracia wyjechali do Angli czy Niemczech? Przecież musiało coś po tych 3 milionach wybyłych z kraju zostać? Otóż nie. Imigrant po przyjeździe idzie do sklepu po jedzenie, wynajmuje mieszkanie, płaci rachunki.... to wszystko TWORZY miejsca pracy! Zaś ten który wyjeżdża, nie tylko zostawia taniejące mieszkania, ale też często zabiera ze sobą konsumentów (dzieci) przez co między innymi zamykane są żłobki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...