Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To miał dużo farta ja zawiozłam policji film z monitoringu gdzie widać idealnie zakazane gęby złodziei ale nie wiem czy dotychczas ktokolwiek tam to obejrzał. Cała wykrywalność lubelskiej policji opiera się na schwytaniu przestępców przez samych pokrzywdzonych lub przechodniów. Natomiast grubasy wożą się po mieście kijankami i lepią mandaty za parkowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich przypadkach samemu trzeba wymierzać sprawiedliwość bo inaczej te brudasy będą chodzić bezkarnie i nadal będą robić to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marna instytucja ... Ktoś inny odpier**li za nich robotę a potem sobie przypisują zasługi... Potrafią tylko przyczepić się do prostego obywatela, za dosłownie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...