Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włosi szukają w Lublinie partnerów do biznesu

Utworzony przez Nie lubię makaroniarzy, 18 września 2013 r. o 20:47 Powrót do artykułu
Włoch przyjedzie. Włoch z Polakiem spółke zrobi. Włoch polaka wy...ma. Pieniądze z Polski wypompuje a ty się chłopie ciesz. nie trzeba nam Polsko - Włoska współpraca potrzeba. Już DAEWOO w lublinie było tylko długi zostały.  Niech Włoch po Polskie Pieniądzenie sięga tylko u siebie machloje kręci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy ludzie tych włochów czepiliście się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widze, że ktoś bardzo nie lubi włochów...Ja osobiście do nich nic nie mam a i często sama robie z nimi włoski biznesowy utarg. Nie można wszystkich kroić tą samą miarą. Mam fime w lublin i podczas tego spotkania sama negocjowałam z włochami i dobiłam interesu poprzez fundację Lublin Italy http://www.na-jezykach.pl/aktualnosc/255/znajomosc_jezykow_obcych_w_polsce_2015.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...