Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wnioski o nowe emerytury. W Lublinie nie było szturmu na ZUS (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2017 r. o 21:53 Powrót do artykułu
ale łaskę robią, że po 40 latach pracy pozwoli mi jaśnie pański rząd pójść na odpoczynek, nic, chyba będę ich po piętach całować, nie to jak 500+ ci co dostają bo sobie "zapracowali w łóżku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 40 lat płać miesięcznie po 1200 zł na ZUS i potem dostaniesz 700 złotych emerytury. I kto TU Jest ZŁODZIEJEM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraki Ci co wyborcy Posłali Ich do sraki znów klepią jak Im teraz żle. Czyli normalnie tak jak POzostałym. Ale jak rzundzili : POkraki , Kmioty i Bul to było koszernie a teraz mają trefnie i pisk: aj waj giewałt. Jest możliwość przejść w wieku 60 lub 65 lat na emeryturę ( kobieta - 60 a mężczyzna 65 ) i to dobrowolnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przez 40 lat płać miesięcznie po 1200 zł na ZUS i potem dostaniesz 700 złotych emerytury. I kto TU Jest ZŁODZIEJEM ?
 e, złodzieju, ile zarąbałeś dla siebie, każdy sądzi po sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w piątek w Dzienniku czytałem że na lubelski ZUS był szturm-i tak było bo widziałem to na własne oczy gdy kolejka sięgała Sądu przy Wallenroda.Ludzie w większości prosili o wyliczenie przyszłej emerytury wg nowych przepisów. Dzisiaj inny dziennikarz napisał że szturmu nie było. Jaka jest dziennikarska rzetelność i ich prawda? Inną sprawą jest że ZUS do wyliczeń zatrudnił panienki bez zielonego pojęcia o systemie i wyliczeniach bo mnie obsługująca nie potrafiła powiedzieć czy składki od pracodawcy za ten rok i ubiegły zostały uwzględnione i czy wliczono mi urlop wychowawczy. Za to zostałam oszukana bo wg tej panienki z okienka "gdybym została jeszcze rok to emerytura byłaby wyższa o 160 zł !!! Skąd się jej to wzięło tego nie potrafiła powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w piątek w Dzienniku czytałem że na lubelski ZUS był szturm-i tak było bo widziałem to na własne oczy gdy kolejka sięgała Sądu przy Wallenroda" - bzdura. Chyba nie ma pan pojęcia gdzie jest budynek sądu. Ludzie faktycznie stali w kolejce, ale jeszcze PRZED otwarciem ZUS i wcale nie sięgała sądu. A potem ta kolejka bardzo szybko zmalała i w ciągu dnia żadnego "szturmu" nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"w piątek w Dzienniku czytałem że na lubelski ZUS był szturm-i tak było bo widziałem to na własne oczy gdy kolejka sięgała Sądu przy Wallenroda" - bzdura. Chyba nie ma pan pojęcia gdzie jest budynek sądu. Ludzie faktycznie stali w kolejce, ale jeszcze PRZED otwarciem ZUS i wcale nie sięgała sądu. A potem ta kolejka bardzo szybko zmalała i w ciągu dnia żadnego "szturmu" nie było
 chyba ty gamoniu z Mełgwi nie wiesz że obok budynku ZUSu jest Sąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbych napisał:
undefined napisał:
"w piątek w Dzienniku czytałem że na lubelski ZUS był szturm-i tak było bo widziałem to na własne oczy gdy kolejka sięgała Sądu przy Wallenroda" - bzdura. Chyba nie ma pan pojęcia gdzie jest budynek sądu. Ludzie faktycznie stali w kolejce, ale jeszcze PRZED otwarciem ZUS i wcale nie sięgała sądu. A potem ta kolejka bardzo szybko zmalała i w ciągu dnia żadnego "szturmu" nie było
najpierw napisałeś że "nie mam pojęcia gdzie jest Sąd" a potem że "wcale nie sięgała Sądu"-czyli wiem że tam jest Sąd. Zdecyduj się czy tam nie ma Sądu czy gdy ty tam byłeś to kolejka nie sięgała Sądu. Z Mełgwi nie widać tego Sądu ani ZUSu więc nie widziałeś kolejki.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...