Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciech Wilk: Wojewoda nie musi wykonać polecenia CBA

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2016 r. o 20:15 Powrót do artykułu
Tak tak ale znawca.... żegnamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No durny jest ten pan Wilk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUSI , inaczej wojewoda złamie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja wam to mówię były jako były dyr. od Zuka Wojtuś Wilk ps damska rączka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochane platformersy zostawcie Żuka w spokoju on wszystkich jak zechce to sprzeda kupi wydzierżawi .Jak jest czysty to prawda go obroni . Jak ma za pozurkami to pójdzie siedzieć .I po co ta cała gierka.Fakty są jakie są i w PIS i PO i PSL i wSLD są uczciwi i kanalie i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 tygodnie??? Czy ich powaliło??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im prędzej Wojewoda pogoni łysego z ratusza tym lepiej dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wojewoda Przemysław Czarnek (PiS) nie powinien wydawać zarządzenia zastępczego w sprawie wygaszenia mandatu prezydenta Lublina Krzysztofa Żuk – twierdzi były wojewoda lubelski Wojciech Wilk (PO)"  ... ale za to dwóch kolegów partyjnych (Wilk i Żuk) powinni się popierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z PiSu po odsunięciu Żuka nie dostanie mojego głosu nie ważne czy Żuk jest coś winien czy nie. Jestem Żukowi to w stanie wybaczyć ponieważ dużo dla miasta zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk też pracował u Żuka jak przegrał wybory na posła. Sam też nosił teczki z pieniedzmi więc przekrety popiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Były" to wszystko tłumaczy :) Niebawem odejdzie w niebyt...czy w odbyt?...sam nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nikt z PiSu po odsunięciu Żuka nie dostanie mojego głosu nie ważne czy Żuk jest coś winien czy nie. Jestem Żukowi to w stanie wybaczyć ponieważ dużo dla miasta zrobił
Dobrze, że chodzi o dobro wspólne, a nie własne, bo gdyby na ten przykład dobrał się do Twojej małżonki, siostry, mamy lub babci, to też byś wybaczył nie zważając w ogóle na to jak one się czują, bo przecież tyle zrobił, za to, za co i tak płacą inni. Nie głosowałem na PiS, co oznacza, że moje osobiste decyzje są wynikiem wolnej woli i rozsądku, a nie etykietowania innych. Jest to szczególnie istotne ze względu na fakt, że w innym znanym publicznie przypadku, za 1/230 tysięczną kwoty, którą przygarnął sprawca tego wykroczenia - tamten pomimo swojej ułomności poszedł do więzienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilk był o wiele lepszym wojewodą niż Czarnek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA działa na zlecenie PiS. I nie tylko w Lublinie bo atakują też inne miasta. I dziwnym trafem tylko te, gdzie nie rządzi ktoś z ich partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#muremzaZukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy wiedzą, że Żuk jest niewinny a ta próba usunięcia go z ratusza jest żenująca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek i całe PiS nie potrafi wygrać w sprawiedliwej rywalizacji. Dlatego chwyta się brudnych sztuczek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Im prędzej Wojewoda pogoni łysego z ratusza tym lepiej dla Lublina.
Twój idiotyzm poraża. Powtarzasz w kółko ten sam oklepany frazes. Z braku dowodów winy Żuka. Może wymienisz zasługi prezydenta Lublina z PiS-u. Ja pamiętam - marazm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilku ,wilku coś ty nosił w kopercie Czubińskiemu a potem w prokuraturze zeznawałeś ,że nie przeliczałeś zawartości koperty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk za murem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...