Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popatrzcie lepiej na oświadczenia tych, co 8 lat robili Was w konia - bip.gov.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba w bipie, wszystko jest opisane na dw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kredycik we frankach! widać komu chce pis pomóc ustawą frankową - swoim pupilkom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ci, co teraz nas nie robią w konia po czterech latach taki kredycik spłacą, a ja normalnie jeszcze 22 lata i już...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ani wojewoda ani wicewojewoda dla kasy na urzędy nie przyszli. Obaj nieźle sobie radzili, raczej mniej teraz zarobią. Sprawdźcie lepiej ile zarabiał przed objęciem urzędu poprzedni wojewoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czyli ani wojewoda ani wicewojewoda dla kasy na urzędy nie przyszli." Jaja sobie robisz? Kokosów nie zarabiał. Z własnej działalności gospodarczej by nie przeżył, więc państwowy urząd dostał. "Najwięcej, bo 59,5 tys. zł, wojewoda zarobił w 2015 r. prowadząc zajęcia na KUL, gdzie jest zatrudniony w Katedrze Prawa Konstytucyjnego. Do końca listopada prowadził też własną działalność gospodarczą, z tytułu której zyskał 43,5 tys. zł."  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOLASY. Nie imponują te kwoty, szczególnie że większość to z naszych podatków, przetransferowane za nic nie robienie w pseudo biurach poselskich. No cóż, miernoty w KC kaczolandu, to i na prowincji nikogo lepszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczcie sie liczyc chloptasie. Z tego co widac wynika ze facet miesiecznie wyrabial ze 13 tys narekw. To malO? A jako wojewoda ma wg mnie ok 8 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzw. frankowicz, któremu zapewne należy pomóc ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno nie widziałem tak fałszywych uśmiechów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...