Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oglądałem wczorajszą Panoramę i uważam,ze zachowanie Pani redaktor prowadzącej było niestosowne. Na początku w kilku pytaniach czy stwierdzeniach machając kartami udowadniała nieudolność Wojewody i brak reakcji. Opierał to  na podstawie relacji starosty hrubieszowskiego. Wojewoda musiała prostować wypowiedzi starosty. Potem dziennikarka zadała pytanie, na które już nie chciała zadanej pogłębionej odpowiedzi, przerywając wypowiedź  Wojewody. Bardzo niestosowne zachowanie. Nie zajmuję się polityką, ale odebrałem zachowanie dziennikarki prowadzącej Panoramę z niesmakiem. Po co zapraszać Wojewodę, jeśli nie da się jej wypowiedzieć. Totalny brak taktu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sonda. Co nastąpi szybciej : dymisja nieudolnej Pani Gminnej czy wszystkie drogi będą przejezdne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mąż pani wojewody lubelskiej Dariusz Koguc jest wspołwłaścielem lubelskiej firmy DAWO. Czy prawdą jest fakt pracy żony ministra W. Karpińskiego dla tej firmy w okresie gdy podpisała olbrzymia umowe na sprzatanie kopalni Bogdanka? W. Karpinski w tym czasie jako wiceprzewodniczacy sejmowej komisji skarbu nadzorowal prywatyzacje Bogdanki zakonczoną w 2009 r. Po wyborach w 2011 r. Karpinski rekomendowal D. Tuskowi żonę pana Koguca panią Jolante Szolno-Koguc na wojewodę lubelskiego. Czy to zrobil a ramach wdzięczności za pomoc swojej żonie ? Bardzo latwo to sprawdzić np. Porównujac dokumenty w ZUS dotyczące opłacanych skladek i umów podpisanych przez Bogdankę .Czy panowie dziennikarze mogą sprawdzić te informacje które otrzymalem? Oczywiscie bezstronnie, w trosce o transparentnosc władzy i to potwierdzic? Albo stwierdzic: to jest nieprawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem wczorajszą Panoramę i uważam,ze zachowanie Pani redaktor prowadzącej było niestosowne. Na początku w kilku pytaniach czy stwierdzeniach machając kartami udowadniała nieudolność Wojewody i brak reakcji. Opierał to  na podstawie relacji starosty hrubieszowskiego. Wojewoda musiała prostować wypowiedzi starosty. Potem dziennikarka zadała pytanie, na które już nie chciała zadanej pogłębionej odpowiedzi, przerywając wypowiedź  Wojewody. Bardzo niestosowne zachowanie. Nie zajmuję się polityką, ale odebrałem zachowanie dziennikarki prowadzącej Panoramę z niesmakiem. Po co zapraszać Wojewodę, jeśli nie da się jej wypowiedzieć. Totalny brak taktu.
Jasne pani wojewoda to jest niesłychana osobistośc przed którą powinny klękac narody, a telewizja powinna specjalnie dla niej wydłużac Panoramę, żeby mogła się wypowiedziec, choc jak miała szansę wystąpic podczas dłuższego programu i na bieżąco dementowac to co mówiłby starosta hrubieszowski to się nie pojawiła. Ja też oglądałam Panoramę i nie widziałam niestosownych zachowań, a przynajmniej nie po stronie dzinnikarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę, że współpracownicy wojewody się uaktywnili  heheeh. Waldi trzeba było wziąć się do roboty a nie prostować na forach ewidentną nieudolność szefowej. Poczytaj to bo jeśli to z e-zamosc:   Już w czwartek prosiłem o transporter, żeby dojechać do zasypanych ludzi - mówi wójt. - W czwartek rano zwróciłem się w związku z tym do pana dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie, w piątek zwróciłem się o pomoc i udostępnienie sprzętu wirnikowego do odśnieżania dróg. Ponawiałem tą prośbę. Otrzymałem od dyrektora Biszczaka informację, że będą starali się pomóc. W poniedziałek dotarł pług o godzinie 9.00. I kto tu kłamie wójt ma kopie wysłanych faksów !! Jeśli to prawda wojewoda powinna zostać natychmiastowo odwołana bo oszukała ministra i premiera I jeszcze ciekawostka:  happening zrobiony przez panią wojewodę rozwożącą bochenki chleba już jest niesmacznie odbierany przez mieszkańców, gdzie chleb rozwożono przy gospodarstwach do których był dojazd ale wybierano drogę typowo zawianą, tak żeby ładnie to wyglądało w kamerze. Wcześniej sołtys obdzwaniał mieszkańców pytając, kto nie ma chleba, tak, żeby pani wojewoda jako taki święty Mikołaj mogła ten chleb przekazać mieszkańcom - mówił poseł. Co wojewoda robiła do czwartku? gołym okiem widać było co się dzieje. Co robłi Wydział Zarządzania Kryzysowego poza wysyłaniem pisemek z kolejnymi planami i ankietam. Gratulujemy doboru wojewody!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarka moze zaczac szukac pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda to ona jest nie udolna sluchajac ja to jest jakis belkot polityczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ kobieto wstydu oszczędź !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas by Wojewoda wzięła się wreszcie do konkretnej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mój tekst zostal usuniety ? I to jest wolnosc slowa?     ---    dziękujemy za wpis. Ukryty będzie tylko chwilowo, bo zajmujemy się sprawą.   pozdrawiamy redakcja
Ostatnio edytowany 4 lutego 2014 r. o 14:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje spostrzeżenia co do afery z Zima na Lubelszczyźnie. Od kilku dni nie mówi się nic innego w mediach jak o braku przejazdu na drogach Lubelszczyzny i o bohaterskiej akcji pani wojewody. O ile pani wojewoda skompromitowała się na całej linii, udając wielką bohaterkę i w świetle kamer dowoziła chleb dla rolników, którzy przecież potrafią sobie upiec ten chleb własnym sumptem, o tyle zrzucenie winy na samorządowców za to, że w zimie pada śnieg, było już durnotą do kwadratu w wykonaniu pani wojewody Premier zadzwonił i wszyscy sraczki w urzędzie wojewódzkim dostali  Po telefonie Donka zapanował chaos... Już nic nie będzie takie samo... Skończyło się bezstresowe pierdzenie w stołki i nicnierobienie... Nastąpiło szukanie winnych, latanie helikopterami, kamery, wielkie show, wielka konferencja o bohaterskim czynie panie wojewody - powinni jej medal pierdolnąć za bohaterstwo  Śnieg w zimie - o zgrozo - toż to armagedon. A zimę z 1979 roku pamiętają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle stara gadka Wojewody ,,będą wyciągnięte konsekwencjie,,  zwalanie winny na innych, sama jest oczywiście czysta jak łza. Wredne babsko, biedni jej pracownicy, których traktóje zresztą jak by byli jej studentami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziennikarka to jakaś porażka, sorry ale nie nadaje się do "Panoramy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dziennikarka to jakaś porażka, sorry ale nie nadaje się do "Panoramy"
To tak samo jak ta Wojewoda do swojego urzędu,jak wól do karety. Żenada. Ale sami gamonie tak wybraliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani wojewoda to silna i energiczna kobieta więc nie widze przeszkód by wzieła się za łopate i sama ( dając przykład swoim podwładnym ) odgarnęła  śnieg z zasypanych dróg . Jak ma za mało czasu antenowego to niech wzorem Tadzia R swoją TV zrobi . Jako widz wczorajszej Panoramy oceniam  pani wystąpienie na równi z poziomem programu "trudne sprawy" lub "surowi rodzice". Wiało amatorszczyzną ,brakiem obycia z mediami , kulturą słowa ...... eh szkoda pisać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście zakończenie rozmowy to było faux pas ze strony dziennikarki   Ale pani wojewoda, która chyba zapomniała, że nie jest bezpartyjna, lecz jest terenowym organem administracji rządowej w województwie i zwierzchnikiem zespolonej administracji rządowej na terenie województwa oczywiście nie ma sobie nic do zarzucenia. Zrzuca winę na innych: na samorządy, raporty komendantów itd. Widać, że kipi z niej wielka impertynencja, zresztą jak w całym PO  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złej baletnicy przeszkadza rąbek od spódnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem ten program .Pani Wojewoda pokazała się jako osoba niekompetentna .Do takiej funkcji potrzebni są ludzi kompetentni , prawdziwi gospodarze regionu a nie aparatczycy którzy nie wiedzą po co przyszli na to stanowisko . Będziemy zawsze za..........m Polski na wet nie B a C .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już sie sniesmaczne staję. Cała ta Pani Wojewoda to jakiś dramat. A już szopka z rozdawaniem bochenków przeszła to ..... (nie będe używał wulgryzmów bo takie cisną mi sie na usta) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje spostrzeżenia co do afery z Zima na Lubelszczyźnie. Od kilku dni nie mówi się nic innego w mediach jak o braku przejazdu na drogach Lubelszczyzny i o bohaterskiej akcji pani wojewody. O ile pani wojewoda skompromitowała się na całej linii, udając wielką bohaterkę i w świetle kamer dowoziła chleb dla rolników, którzy przecież potrafią sobie upiec ten chleb własnym sumptem, o tyle zrzucenie winy na samorządowców za to, że w zimie pada śnieg, było już durnotą do kwadratu w wykonaniu pani wojewody Premier zadzwonił i wszyscy sraczki w urzędzie wojewódzkim dostali  Po telefonie Donka zapanował chaos... Już nic nie będzie takie samo... Skończyło się bezstresowe pierdzenie w stołki i nicnierobienie... Nastąpiło szukanie winnych, latanie helikopterami, kamery, wielkie show, wielka konferencja o bohaterskim czynie panie wojewody - powinni jej medal pier***nąć za bohaterstwo  Śnieg w zimie - o zgrozo - toż to armagedon. A zimę z 1979 roku pamiętają?Będzie tak samo.Jastrząb przeleciał nad stadą kuropatw,może jedną złapał,reszta ocalała.Swoją drogą redaktorzy prowadzący zawsze manipulują,ukierunkowując dyskusję na "właściwe"dla nich tory,jak to w "niezależnych"mediach.Wypowiedż Wojewody w radio I program dzisiaj rano fatalna.Wydziałów zarządzania kryzysem jest na pęczki,a jak dwa dni popada,to nie wiedzą co robić.Za co podatnicy płacą tym urzędnikom nie wiadomo.Chodniczek przy Lipowej odśnieżony wzorowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...