Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda znowu szuka kuratora

Utworzony przez wątpliwy, 26 maja 2008 r. o 18:53 Powrót do artykułu
Wg mnie to ten kandydatnie tylko nie spełnił warunków formalnych, ale wykazał sie wyjątkowym niechlujstwem. Jak można mając wypisane jak "wół" dokumenty, które należy złożyć wraz z ofertą nie dołaczyc ich. Przecież on się nie stara o stanowiska ciecia, tylko będzie nadzorował placówki wychowawcze w całym województwie. Ludzie, ja pier..... ja bym mu nie dał chomika pod opiekę. Aż strach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mianowaniem też miał jakiś problem, no i 5 lat urlopu bezpłatnego w szkole... mam nadzieję, że znajdzie się ktoś bardziej kompetentny, bo to przecież ważna funkcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wątpliwy napisał:
Wg mnie to ten kandydatnie tylko nie spełnił warunków formalnych, ale wykazał sie wyjątkowym niechlujstwem. Jak można mając wypisane jak "wół" dokumenty, które należy złożyć wraz z ofertą nie dołaczyc ich. Przecież on się nie stara o stanowiska ciecia, tylko będzie nadzorował placówki wychowawcze w całym województwie. Ludzie, ja pier..... ja bym mu nie dał chomika pod opiekę. Aż strach...
hej nie ważne, że nie dostarczył dokumentów, nie ważne czy się nadaje czy nie, ważne że jest z PO, a teraz ich kolej :-)))) Dokumenty dostarczy, a kompetencji jak nie ma to nabierze, w końcu to tylko na kilka lat, a potem znajdzie się coś wyżej ;-) Żal dupę ściska jak najpierw jedni, potem drudzy wstawiają na stanowiska "swoich" i nie ważne czy cos umieją albo się na czymś znają, eeehhh szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie Jasiu. Może ten dokument trzeba dokładnie obejrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...