Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP zagra bez TVP. Nie będzie studia telewizyjnego w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 10:04 Powrót do artykułu
To dobrze że nie będzie studia, bo lewa ta orkiestra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby Owsiak zapłacił to by miał, najwyraźniej cała impreza by się nie zwróciła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes lewy pisiorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne jest to co się dzieje od jakiegoś czasu w polsce. Dlatego w tym roku dam więcej na WOŚP. Niech tych prawych i sprawiedliwych szlak trafia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupując kebaba zapraszasz do domu araba !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lewy" to ty jesteś.!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że reżim walczy z opozycją to jeszcze jakoś zrozumieć można ale zwalczanie chorych dzieci to już się w głowie nie mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutne to... wstyd TVP ! czy to źle, że dzieciaki od lat są leczone sprzętem WOŚP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku nie będę mógł teraz spać przez tą wiadomość. Kraj popadnie w czeluści piekielne bo Owsiaka TVP1 nie poparło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo TVP! Nic nie dawać ,puste puszki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi Jąkała zbiera taki glajc a rodzice maleństw, którym niezbędna jest operacja w USA muszą sami żebrać ludzi o 1,5 mln PLN, żeby do operacji dziecka doszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuje szpitalny sprzęt z demobilu a dzieciom co Im potrzeba na operację za granicą POkazuje figę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To, że reżim walczy z opozycją to jeszcze jakoś zrozumieć można ale zwalczanie chorych dzieci to już się w głowie nie mieści.
To się trzeba zdecydować: WOŚP+Złoty Melon dają na leczenia dzieci, czy też, wrzucający do puszek/?? TVP transmitowałaby zapewner, gdyby Owsiak, nie chciał za DARMO transmisji dostać i potem roczek ZA DARMO sobie kotlety wcinać. Mam nadzieję, że ubeckie inicjatywy odejdą razem z ich patronami w niebyt i już nie będą nas straszyć i się naśmiewać z ubogich Polaków, emerytów sutymi emeryturami resortowymi. Jad i manipulacje, jak widać, obecne, antypolskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jest wiele fundacji i wszystkie mają w statucie wspaniałą działalność a tylko jedna miała miała darmowy czas antenowy w TVP i darmowe reklamy. Ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja mam dac to wiem gdzie mam sie zgłosic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rydzyk dostal prawie 30 baniek na fundacje i co zrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
120 tys dzieci i młodzież zbiera forsę do puszek od rana do nocy. I zamiast każdemu z Nich wręczyć 10 PLN bon na kawę, herbatę i pączka lub kanapkę to nigdy na taki gest nasi Jurcio nie poszedł. Za to ON i Jego świta jedzą piją i paradują w TVP. TVP winna do tej akcji zastosować taryfikator jak do innych akcji reklamowanych w TVP. Ciekawe, że w Judolandzie tylko 2 persony mają pozwolenie na zbiórkę pieniędzy. To Ochojska i Jurcio. A kraj ma rzekomo 38 mln luda. Do 2 stosują Konstytucję a reszcie Konstytucja ta nasi daje GWno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie owsiak pozdrawiam pana i szanuje co pan robi Rok temu bedac w szpitalu na dlugotrwalym leczeniu korzystalem z panskiego sprzetu Ciekawi mnie czym by ludzi leczyli gdyby nie owsiak Wielki szacun dla pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie przy okazji przypomnieć że pieniądze zebrane przez WOŚP w 2016 roku po odliczeniu działki dla "Fundacji" stanowiły minej niż jeden (!) procent funduszu przeznaczonego w budżecie na opieke zdrowotną. Kolejny problem jest taki że WOŚP kupuje wyłącznie sprzęt a tego w naszych szpitalach raczej nie brakuje i który z braku pieniędzu na normalną, codzienną działalność szpitali stoi nie używany w magazynach. Także WOŚP jest jedynie dla osób które raz w roku dadzą dychę i nakleją sobie serduszko uważąjąc że temat bycia "dobrym" i "ratującym chore dzieci" na najbliższe dwanaście miesięcy mają z głowy. A że przy okazji wiele osób z tego żyje jak pączki w maśle to już zupełnia inna kwestia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...