Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadka dilerów z Lublina. W mieszkaniu ponad kilogram marihuany

Utworzony przez kaczafi, 16 kwietnia 2015 r. o 11:15 Powrót do artykułu
A ja Wam powiem że powinni zalegalizować to gófno, tak jak zalegalizowane jest gufno zwane alkoholem i gufno zwane papierosami. Obie te używki mają negatywny efekt społeczny to czego nie rozszerzyć ten duet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem za legalizacja tego syfu ! Niech biorący trują się na potęgę - skoro tak wybrali, sami o tym decydują , bo przecież nikt ich nie zmusza ..... Będzie o pewną część mniej debilizmu z korzyścią dla normalnego społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...można by "to" zalegalizaować, tylko że kto będzie płacił za leczenie tych schorowanych nałogowców, żeby nie powiedzieć bezmózgów, którzy to biorą...!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle towaru, tyle towaru .... przepadło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...można by "to" zalegalizaować, tylko że kto będzie płacił za leczenie tych schorowanych nałogowców, żeby nie powiedzieć bezmózgów, którzy to biorą...!?
 
...można by "to" zalegalizaować, tylko że kto będzie płacił za leczenie tych schorowanych nałogowców, żeby nie powiedzieć bezmózgów, którzy to biorą...!?
 
...można by "to" zalegalizaować, tylko że kto będzie płacił za leczenie tych schorowanych nałogowców, żeby nie powiedzieć bezmózgów, którzy to biorą...!?
Sami niech płacą za swoje leczenie lub... zdychają! Wprowadzić prosty zapis w prawie; kto "cierpi" z powodu brania prochów, ten niech sam płaci za swoje leczenie" -i tyle w temacie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barany lepiej sie nachlac % i byc nie poczytalnym! nie probowales nie masz prawa sie wypowiadac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barany lepiej sie nachlac % i byc nie poczytalnym! nie probowales nie masz prawa sie wypowiadac!
Po trawie tez nie jest się za specjalnie poczytalnym. Skad ja to wiem...? Ano, tak jakos....Wystarczy, ze wsrod moich znajomych sa amatorzy tej "uzywki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno sie miej pic a więcej palić było by bezpieczniej na ulicach zobaczcie statystyki! Akcyza na marihuanę i nasz biedny kraj wychodzi z dziury budżetowej w która i tak wpadamy coraz głębiej. A tego w paski to ze szkoły chyba zabrali jak by nie można było poczekać asz wyjdzie bo napewno by uciek z tłumem dzieciaków GROMKIEGO BRAWA DLA PANÓW POLICJANTÓW pokazaliście dzieciom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...