Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wróciła do Polski, by prowadzić tu badania. "Lublin? Fantastyczne możliwości"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2017 r. o 15:07 Powrót do artykułu
Nie umiemy doceniać Lublina tylko narzekamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna i mądra. Witamy w Ojczyźnie. Takich potrzebujemy najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę oddać do badań fragment flory jelitowej pielęgnowanej przez jakieś 2 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dziewczyny zmarnuje swoje możliwości w Lublinie w tej wsi zabitej dechami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie umiemy doceniać Lublina tylko narzekamy.
A powinniśmy się cieszyć i być wdzięczni naszemu Włodarzowi, bo to dzięki Niemu nasz ukochany Kozi Gród tak pięknie się rozwija, a nie stoi w miejscu, jak wcześniej. Stadion mamy, i lotnisko w rozsądnej odległości, że można latać do ciepłych krajów na wakacje za te pieniążki, które zarabiamy w pracy w Lublinie. I kanalizacja prawie wszędzie też jest. Wszystkiego najlepszego Panie Prezydencie ukochany! To dzięki Panu tacy fantastyczni młodzi naukowcy wracają do naszego pięknego w końcu miasta, żeby się rozwijać i żeby miasto się rozwijało. Bez Pana nic by tu nie było, a dzięki Panu jest coś! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie uciekać z tego kraju, bo tutaj to ktoś uczciwy chcący coś  zrobić dla tego kraju nie ma racji bytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie ta decyzja. Kto normalny wraca do pracy naukowej na wschód Polski?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i oczywiscie fala krytyki i pesymizmu kobieta wrocila bo wie ze jest u siebie a na marginesie Lublin to nie wies zabita dechami jeszcze nie widziales jakie wsie sa na zachodzie i oczywiscie licza sie tylko pieniadze wrocila a tam miala miliony na ulicy brak slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale kim jest ta kobieta dla kogoś z DW? U nas tez jest sporo naukowców robiących ciekawe badania i o nich nic się nie pisze .. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola K. napisał:
undefined napisał:
Nie umiemy doceniać Lublina tylko narzekamy.
A powinniśmy się cieszyć i być wdzięczni naszemu Włodarzowi, bo to dzięki Niemu nasz ukochany Kozi Gród tak pięknie się rozwija, a nie stoi w miejscu, jak wcześniej. Stadion mamy, i lotnisko w rozsądnej odległości, że można latać do ciepłych krajów na wakacje za te pieniążki, które zarabiamy w pracy w Lublinie. I kanalizacja prawie wszędzie też jest. Wszystkiego najlepszego Panie Prezydencie ukochany! To dzięki Panu tacy fantastyczni młodzi naukowcy wracają do naszego pięknego w końcu miasta, żeby się rozwijać i żeby miasto się rozwijało. Bez Pana nic by tu nie było, a dzięki Panu jest coś! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
  Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligencja w parze z urodą to żadkość .Pani posiada obydwie te cechy-to bardzo sexowne.Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boss napisał:
będzie uciekać z tego kraju, bo tutaj to ktoś uczciwy chcący coś  zrobić dla tego kraju nie ma racji bytu
 Obudź się, tak było za czasów pełoi peesl. Teraz jest nowa nadzieja. Racji bytu nie mają tacy jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mogę oddać do badań fragment flory jelitowej pielęgnowanej przez jakieś 2 lata.
 
undefined napisał:
Szkoda dziewczyny zmarnuje swoje możliwości w Lublinie w tej wsi zabitej dechami
 
undefined napisał:
Dziwi mnie ta decyzja. Kto normalny wraca do pracy naukowej na wschód Polski?!
 Wasze mundre wypociny mogę skomentować tylko jednym słowem- idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art napisał:
Inteligencja w parze z urodą to żadkość .Pani posiada obydwie te cechy-to bardzo sexowne.Pozdrawiam serdecznie.
 Tak, to jest "żadkość" spotkać takiego kogoś. Naprawdę "żadkość".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że tak utalentowana kobieta- naukowiec będzie pracować na mojej uczelni. Że wraca do Polski, która za granicą - "dzięki" "staraniom" zawistnej opozycji - jest postrzegana nie najlepiej , zwłaszcza w pewnych liberalnych i socjalistycznych kręgach,. Na szczęście naukowiec patrzy na kraj jako możliwość rozwoju i badań na wysokim poziomie. Trzymam kciuki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła sucz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nie jesteś nawet psem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pychotka dziureczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...