Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WSEI zbuduje laboratoria za 23,5 miliona zł

Utworzony przez dawid, 2 października 2012 r. o 19:31 Powrót do artykułu
WSEI to najbardziej szmaciarska szkoła w Lublinie. Nie wiem poc ja kończyć, czy ktoś zatrudnia w ogóle po tej szkole. Chyba tylko dla prestiżu, aby mieć mgr przed nazwiskiem i plakać, że dla ludzi po studiach nie ma pracy. Ale jakie to "studia" X poprawek, poziom to śmiech. Egzaminatorzy wiedzą, że jak obleją za duzo stuidentów więc skonczą się etaty. Ta szkoła to strata czasu... No może poza ludźmi dojrzałymi, którzy pracują i muszą podnieść swoje kwalifikacje, to wtedy rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tak sobie mysle zenpoprostu zal Ci dup. sciska ze ktos studiuje a Ty nie wiecej pokory dzieciaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sciska mu tylka z zalu, tylko pewnie w tej "szmaciarskiej szkole" nie zaliczył semestru i teraz płacze... heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zatrudnia. Jestem jeszcze w trakcie nauki ale pracuje już w zawodzie. Dodam odrazu że pracy nikt mi nie załatwił i nie pracuje po znajomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z profilu laboratoriów wynika, że będą szkolić i badać kierowców. I słusznie tam ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze to nigdy się nie uczyłem w tej szkole choć mogłem, a aktualnie studiuję i nie jestem dzieciakiem bo z lekkim poślizgiem zacząłem studia. Dopiero po wojsku doszlo mi do głowy uczyć się. A szkoła jest beznadziejna, byłem w niej, ba nawet poszedłem za kolege na egzamin z informatyki w waszej mega uczelni, ściemniłem, że dokumenty zostawiłem w samochodzie. A zanm mnóstwo osób z tej szkoły i wiem jak tam się zdaje egzaminy i pisze prace licencjackie i magisterskie - Śmiech. A Ty kolego powiedz o jakim zawodzie mówisz? Administracja? Przerzucasz pairy w urzędzie gminy:D to rozumiesz przez swój zawód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że potrafimy sięgać po unijne pieniądze. Ale dlaczego jest tak, że w tym mieście największym budowniczym jest PARP?. Czy w ostatnim czasie została zbudowna jakaś własna inwestycja, choćby w ramach PPP?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...