Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wstęp na lodowisko podczas ferii będzie bezpłatny

Utworzony przez mieszkaniec Lublina, 21 stycznia 2009 r. o 08:40 Powrót do artykułu
Ciekawe tłumaczenie Pana Dyrektora - MOSiR określił specjalne ceny na ferie ale to nie oznacza ferii tylko dni wolne od szkoły. Jeszcze Pan Dyrektor mógł dodać, że to oczywista oczywistość i wszytko było by jasne. Jak widzę MOSiR jest mistrzem dezinformacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dzwoniłem do MOSiRu żeby dowiedzieć się jaki ma być cenik korzystania z lodowiska na ferie (te właściwe w lutym) i jasno mogę stwierdzić, że słowa dyrektora Pana Mariusz Szmita to stek kłamstw. MOSiR już wlaśnie opublikował cennik na te właściwe ferie zaczynające się w lutym i prawdą jest to co pisał Czytelnik, że MOSiR postanowił w ferie kasować dzieci tak samo jak w weekendy i dni świąteczne, licząc za 60 min jazdy aż 7 zł. Prawdą jest, że MOSiR wprowadził dla młodzieży szkolnej darmowe godziny jazdy na lodowisku, ale mam wrażenie że zostało to zrobione dle świętego spokoju. Bo są to raptem 2 godziny i to w godzinach od 8 do 10 (i dodatkowo dotyczy to tylko dzieci mieszkających w Lublinie). Przecież to jest jakaś KPINA. Ja proponuję żeby zrobić dla dzieci darmowe godziny między 6 a 8 po co dzieci mają w ferie wypoczywać. Bulwersujące jest to, że MOSiR mydli oczy śmiesznymi 2 darmowymi godzinami (w porze dnia w której można się spodziewać zerowej frekwencji) a faktycznie chce na dzieciach tylko zarobić podnosząc na ferie ceny korzystania z lodowiska. Najgorsze jest to, że władze miasta tylko przyklaskują temu pomysłowi, bo miasto zarobi więcej KASY, tylko czyim kosztem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...