Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszystkich Świętych w Lublinie: Kwesty na cmentarzach. Monety, banknoty i znicze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 listopada 2016 r. o 19:13 Powrót do artykułu
Główne wejście na Lipową. Przebierańcy w mundurach utrudniający przejście w głąb cmentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b] szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 [/b] [b]i 10 [/b] [b]) [/b] [b] Resztę obejm [/b] [b]u [/b] [b]je PiS – lamowska CENZURA! [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasz kraj jest bardzo bogaty bo jak rozdaje za darmo pieniądze 500+ to i na renowację pomników też niech da, do tego o pomniki niech dbają rodziny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dałam ani grosza i nie dam, bo jak rząd za sesk i rozmnażanie płaci 500+ to niech da też na renowację, po drugie ja swój rodzinny grób sama za własne pieniądze odnawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panu Radnemu Jurkowskiemu zebrania ponad 10.000 zł - wiem to z Facebooka. Dobra robota !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...