Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Wszystko przed nami\" - ile zarabia lubelski serial

Utworzony przez gosciu, 3 stycznia 2013 r. o 19:43 Powrót do artykułu
...krótko mówiac dno... leci bo leci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest żart a nie promocja Lublina. Kilka powtarzających się przebitek z pocztówkowymi widoczkami Starówki a reszta kręcona w tekturowych dekoracjach. Szkoda naszych ( czyli lubelskich podatników) pieniędzy na taki "chłam"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czym on się różni od innych deb***nych seriali?Taka sama papka dla przygłupów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za promocja Lublina. Jeśli ktoś ogląda ten serial to nt Lublina zapamięta: 1. Nie próbuj tu rozkręcać żadnych biznesów - bo lokalne układy zrobią wszystko żeby cie zniszczyć(patrz p. Szawarski) 2. Żeby cokolwiek załatwić w sanepidzie trzeba przelecieć podstarzało panią inspektor(patrz p. Jola)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzowski komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uwielbiam ten serial i chociaz nie jestem z lublina to uwazam ze jest to pekne miasto i ogladam kazdy odcinek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fanka napisał:
a ja uwielbiam ten serial i chociaz nie jestem z lublina to uwazam ze jest to pekne miasto i ogladam kazdy odcinek
KŁAMIESZ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...