Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

www.swiateczna paczka.pl

Utworzony przez okno, 8 grudnia 2007 r. o 21:32 Powrót do artykułu
Wchodze na strone www.swiateczna paczka.pl-nie widze tych 200rodzin potrzebujacych.prosze opomoc w znalezieniu moj e-mailrs8856@sbcglobal.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam ten sam problem w znalezieniu tych rodzin!!!!zastanawia mnie również czy mogę pomóc komuś ze Szczecina bo tu mieszkam.poza tym uważam że wasza akcja jest wspaniała a jeśli ktoś może pomóc niech to zrobi-zawsze można sobie pomyśleć że też mogliśmy znaleść się w podobnej sytuacij.czekam na odp-anitkamatczuk@ko2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wogole nie mozna znalesc tych osob co za glupio podana informacja wogole nie mge znalesc wpisujac to co trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda nie moge znalezc zadnej rodziny zeby pomoc.Jest to dobry pomysl z taka pomoca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszukuje rodziny z okolic pabianic grazyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak samo jak wielu innych nie mogę odczytać listy potrzebujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie sie laczy i laczy i nic... beznadziejny jakis serwer...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam potrzebującej rodziny z okolic Mikołowa,Tychów lub Łazisk (śląskie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo chciałabym pomóc ale okazało się to trudniejsze niż myślałam . Jak można znaleść te osoby !!!!! Kto stwożył tą stronę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos nie tak laczy sie i laczy ta strona, ja bym wolala sama zawiesc ta paczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak robią taką akcję to chyba powinni nam, jako chetnym do pomocy ułatwić to zadanie. Ja nie mogę połączyć się ze stronką !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam połączenia z serwerem swiątecznapaczka i nie mogę wybrać rodziny przykre bo mogłabym pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pomoc jesli nie mozna otworzyc strony , chyba kiepscy informatycy ja zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze nie pomysleli lepiej o tej stronie ;zla organizacja . Jest tyle ludzi chetnych do pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mam pomoc ? Nie moge w zaden sposob odszukac listy potrzebujacych rodzin !!! Andrzej z USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pomóc potrzebującym skoro nie można otworzyć strony czy ktoś kto to wymyślił faktycznie chce pomóc czy uspokoić swoje sumienie że coś "zrobił dla innych by mieli radośniejsze święta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
awg1949@yahoo.com napisał:
jak mam pomoc ? Nie moge w zaden sposob odszukac listy potrzebujacych rodzin !!! Andrzej z USA
jest duzo potrzebujacych znam rodziny ktorym brakuje na podstawowe artykoly np;przybory szkolne dla dzieci ,srodki czystosci itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,wszedzie slysze wejdz na www.Swiateczna paczka i znajde potrzebujacych ale niestety nigdzie nie mozna znalesc listy do kogo wyslac paczke .Pisze o wszystkim ale nie konkretnie o potrzebujacych Irena Chicago
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komureczka napisał:
Witam,wszedzie slysze wejdz na www.Swiateczna paczka i znajde potrzebujacych ale niestety nigdzie nie mozna znalesc listy do kogo wyslac paczke .Pisze o wszystkim ale nie konkretnie o potrzebujacych Irena Chicago
znam rodzine ktorej napewno potrzebna jest pomoc .jest to mama wychowujaca 9 dzieci ,ojciec tych dzieci obecnie jest w wiezieniu gdyz znecal sie nad dziecmi i zona .rodzinapotrzebuje bardzo duzo ale mama tych dzieci sama utrzymuje cała rodzine i robi wszystko aby zapewnic dziecia to co powinny miec .Trudno jednak wszystko pogodzic zwłaszcza gdyz zblizaja sie swieta .Prosze zatym jezeli to mozliwe o pomoc dla tej rodziny , ponikewaz zasługuja na wszelaka pomoc .Oto ich adres janina zyguła łysiny 89/4 64-400 wschowa polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaję adres:Janina Rajmund Pycha33-300Nowy Sącz ul.I Brygady 26/2 On niepełnosprawny "roślina" chory na raka,Ona niepełnosprawna ruchowo samotni w wieku około 55-56 lat zbyt dumni aby prosić o pomoc,tam wszystkie pieniądze idą na lekarzy i leki dla męża,On od roku jest non stop w szpitalach,walczy o życie,nie poddaje się,za bochenek chleba to po rękach całują. Maria Tobiasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...