Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIECH ZYJE KOCHANY PREZES JASINSKI! TYLKO FABRYKA LOZYSK TOCZNYCH W KRASNIKU! GDZIE JEST NASZ CHINSKI PAN CESARZ FABRYKI. NIE GRYZ REKI PANA NIGDY CHAMIE ZE WSI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na kogo chcecie, byle nie na Kamila Piwowarczyka. To wulgarne chłopaczysko, które schwytało bociana. Później udało mu się "uratować" jeszcze jednego, pseudo-gwiazda. Wiem o czym mówię, również mieszkam w Kozubszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zgiet, serio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA CHWAŁEK - Działalność Społeczna Głosujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19.11.2015 godz. 21.59 Od ponad pół godziny nie działa strona rankingowa i nie przychodzą potwierdzenia SMS-ów. To chyba z winy organizatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ''wulgarne chłopczysko'' nie lada wiadomośc topograficzna że granice Kozubszczyzny obejmują Strzelce pod Nałęczowem w takim razie witam sąsiada.. ajjajaj no dorosły chłop a jak dziecko pisze.. wstyd Panie Marcinie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zagłosowałam w kązdej kategorii i myślę że tak będzie ok, dlatego że sprawiedliłość jest po obu stronach jak to mówią :) A swoją drogą szkoda ze tak mało głosów ma Kubuś Piątek :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem już w życiu różne plebiscyty ale w tym plebiscycie organizatorzy nastawili się chyba na ogromny zysk bo od samego początku jest wiele spraw które ciężko zrozumieć  Od początku głosujemy na naszego sąsiada  który na początku wysunął sie na prowadzenie z wynikiem 35.9 % a po paru godzinach jego wynik był już 35.3 i od tamtej pory spada dalej Może ktoś mi wyjaśni czemu się tak dzieje Skoro zdobył SMSów na 35.9% to ten procent powinien być zapisany i powinien tylko wzrastać po wysłaniu kolejnych SMSów a tu po prostu spada Widzę że żeby nasz kandydat wygrał potrzebne mu jest kilka tysiecy SMS Ja wiem że inni kandydaci też mają rodziny ,Przyjaciół i sympatyków którzy  też ich  wspierają i nie mam nic przeciwko temu wkurza mnie tylko fakt że SMSy wysłane na naszego sąsiada po jakimś czasie znikają chyba bo skoro jego dorobek w procentach spada to chyba ktoś te SMSy usuwa  Ponadto dzisiaj organizatorzy napisali do nas że żeby nasz kandydat "wskoczył" z powrotem na pierwsze miejsce to musimy wysłać ok 35 SMSów wg mnie jest to skandaliczne wyciąganie pieniędzy od ludzi Skandaliczny jest przede wszystkim fakt że organizatorzy tego plebiscytu dali dostęp do rankingu na którym można sprawdzić kto które miejsce zajmuje i zastanawiam się co się będzie działo w piątek od samego rana  A Wy jak myślicie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem już w życiu różne plebiscyty ale w tym plebiscycie organizatorzy nastawili się chyba na ogromny zysk bo od samego początku jest wiele spraw które ciężko zrozumieć  Od początku głosujemy na naszego sąsiada  który na początku wysunął sie na prowadzenie z wynikiem 35.9 % a po paru godzinach jego wynik był już 35.3 i od tamtej pory spada dalej Może ktoś mi wyjaśni czemu się tak dzieje Skoro zdobył SMSów na 35.9% to ten procent powinien być zapisany i powinien tylko wzrastać po wysłaniu kolejnych SMSów a tu po prostu spada Widzę że żeby nasz kandydat wygrał potrzebne mu jest kilka tysiecy SMS Ja wiem że inni kandydaci też mają rodziny ,Przyjaciół i sympatyków którzy  też ich  wspierają i nie mam nic przeciwko temu wkurza mnie tylko fakt że SMSy wysłane na naszego sąsiada po jakimś czasie znikają chyba bo skoro jego dorobek w procentach spada to chyba ktoś te SMSy usuwa  Ponadto dzisiaj organizatorzy napisali do nas że żeby nasz kandydat "wskoczył" z powrotem na pierwsze miejsce to musimy wysłać ok 35 SMSów wg mnie jest to skandaliczne wyciąganie pieniędzy od ludzi Skandaliczny jest przede wszystkim fakt że organizatorzy tego plebiscytu dali dostęp do rankingu na którym można sprawdzić kto które miejsce zajmuje i zastanawiam się co się będzie działo w piątek od samego rana  A Wy jak myślicie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to sprawiedliwy plebiscyt. Znajomi, rodzina i osoby które, wpierają naszego kandydata wysyłają smsy a głosów nie przybywa lecz ubywa, a jak już jest niewielka strata do lidera to w ciągu 5 minut on osiąga przewagę ponad 30 procent. Przypadek? Nie sądzę.  Ktoś wyślę na siebie xxxx głosów i nagle będzie CZŁOWIEKIEM ROKU.  Sprawiedliwe? Raczej nie. Ludzie robią rózne fajne rzeczy i powinni być docenieni a wygrywa ten kto na siebie wyśle najwięcej smsów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myslała że Jakub Piątek wygra, rajd dekar i wiele innych:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zagłosować na siebie, czy do wyboru są tylko krewni i znajomi królika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co on takiego zrobił? Pomógł bocianowi? Znam innego chłopaka, który pomagał innym zwierzętom i nikt go w telewizji nie widział. Zdania na ten temat nie zmienię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałuję Jakub Piątek moim faworytem i nic i mało głosów ale życzę dalszych osiągnąć jemu w zawodach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że żeby wygrać ten plebiscyt nie trzeba wcale być zasłużonym bo wystarczy mieć kupę kasy i słać smsy i sprawa załatwiona oganizatorzy zarobili my straciliśmy i jest git Panowie organizatorzy w następnym plebiscycie nie udostępniajcie tzw Rankingu kto ile już ma głosów i zróbcie tak aby z jednego telefonu mógł być wysłany jeden tylko SMS i zobaczycie czy zarobicie tyle co ostatnio Pozdrawiam Cwaniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...