Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy Malucha na okładkę. Lista i zdjęcia kandydatów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2017 r. o 09:00 Powrót do artykułu
...i na co to komu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ci ludzie mają oczy? Z 30 zdjęć najwyżej 3 nadają się do publikacji (nie oceniam urody dzieci). Jak można takie coś puścić w świat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I na co to komu?" Jak to na co. Na kasę dla Dziennika Wschodnika. Wartość sms przewyższa wartość nagrody. Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze. Najlepszy lekarz, weterynarz, strażak, rolnik etc, etc. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do skarbonki dziennik zbiera, a jeleni nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałam zaglosować ale na tę przepiękną dziewczynkę z okladk, lecz jej nie znalazłam w grupie dzieci na ktore można glosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję bardzo że chciała Pani zagłosować ale w tym roku moja córka nie brała udzialu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...największą radość z tego "konkursu" z pewnością mają nasi najdrożsi duszpasterze z lubością wpatrujący się w małe dzieciaczki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs z tych z serii skierowanych tylko i wyłącznie na kasę a nie na urok i urodę dziecka.A i jeszcze jesteś biedny, twoje dziecko nie ma szans no bo wiadomo im więcej smsów na dane dziecko tym lepiej.Czy tak trudno wybrać niezalezne jury, które wybrało by obiektywnie?Dla każdego rodzica jego dziecko najładniejsze ale czy od razu na okładkę???Ciągle mnie to nurtuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada takie rankingi .bije sie dwie Mamy która wyśle więcej sms powinna być jakaś blokada albo 1 sms z jednego tel to by była jakaś szansa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może gazetę będzie stać teraz na jakiś skromny upominek dla tych dzieci co nanich zarobili troche grosza na sms i wzroscie sprzedaży gazety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...