Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LOL!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarny byłby najlepszy. Wszystko przemalować na czarno. Ten kraj nie zasługuje na inny kolor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje kolory papieskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako że jest blisko stadion,to może w kolorach MOTORU! Żółto Biało Niebiescy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wariant drugi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebieski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p***a mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko w kolorze tęczy tak jak na CSK LOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolory znienawidzonej tęczy!!! ;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na barwy zdrajców z PO/PSL/PIERDU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p***a mieście...
Polot i finezję masz na nowym budynku COZL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden z wyżej wymienionych :D Fajny by byl żółto-zielony lub sam zielony bo tereny tam są zielone to i by się ładnie wkomponował :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolor to temat trzeciorzędny ważniejsze jest to kiedy ratusz zajmie sie remontem mostow i wiaduktow w Lublinie!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien zostać właśnie żółto - biało - niebieski. W końcu most w okolicach stadionu. Nasze lubelskie barwy były by w tym miejscu jak najbardziej poprawne, ale jak zwykle burakom i moherom kolory przeszkadzają... Niech wszystko będzie nijakie jak za komuny, będą zadowoleni. Zresztą w jakich kolorach by nie był, to niech będzie. JEST POTRZEBNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wschodnia rasa ciągnie do czerwonego koloru ma to w genach po ruskich . Widać głosowanie , wśród zieleni następny krasny gargamelek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaję że powinien być zielony gdyż zielony kojarzy mi z naszym miastem MPK itd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaję że powinien być zielony gdyż zielony kojarzy mi z naszym miastem MPK itd..
taki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to faktycznie jest problem wart takiego rozglosu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mysle tak, ze skoro Jarosław zawsze dziewica dzierzy władze i nie skapi na ojca mateusza , przepraszam rydzyka to h** z kolorem, wazne zeby wjezdzajacych z centrum na Lublin Arena witał KRZYŻ, a najlepiej dwa  KRZYZE, rozpiszmy oddzielny przetarg na krzyz, wtedy wszyscy niewierni wjezdzajacy od narutowicza beda mieli szanse nawrocic sie i zapisac do jedynej polskiej slusznej partii, zostac sługa Jarosława zawse dziewica i chwalic imie jego ora kota amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech będzie tęczowy;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...