Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Akurat tobet ma compilerów dosyć cienkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ludzi tyle pomysłów na zarobek i promocję A może czas na młodych ???
Ostatnio edytowany 13 października 2010 r. o 17:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na debacie na politologii nie można było zadawać niewygodnych pytań Żukowi. Ale mamy demokrację, ludzie GW organizatorzy debat skutecznie dbali o jednostronny charakter s-PO-tkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo, z 3 firm bukmacherskich które mają w swojej ofercie Wybory Bukmacherskie wygrywa Sierkowska przez Sprawką a dopiero trzeci jest Sprawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaż jednego z Instytutów Opinii Publicznej ( 1-2.10.2010) Duża Próba 2 562 respondentów na zlecenie jednej z Ogólnopolskich gazet: Lublin wybory na Prezydenta Miasta: Sierakowska – 34,7 % Sprawka – 22,1 % Żuk – 21,2 % Wojciechowski – 14,7 % Wybory do Sejmiku Województwa: PIS- 17 mandatów PO – 10 mandatów PSL – 6 mandatów. Wyniki te zostaną opublikowane ok. 22.10 w jednej z Ogólnopolskich Gazet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie ŻUK kojarzy się z upadłością ....ten też jakiś taki niepewny jakby miał dwubiegową skrzynię. Lublin musi nadgonić stracony czas.Gospodarz musi mieć ikrę aby wyrzucić to dyrektorskie badziewie z dyrektoskich fotelików i obsadzic te miejsca ludźmi z ikrą. Myślicie że ten ją ma ?Ja myślę że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basia napisał:
Wczoraj na debacie na politologii nie można było zadawać niewygodnych pytań Żukowi. Ale mamy demokrację, ludzie GW organizatorzy debat skutecznie dbali o jednostronny charakter s-PO-tkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie firmy oprocz Tobet mają jeszcze w ofercie wybory samorządowe??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw "mohery", a teraz "bukmachery" - chekawe kto będzie następny? Szperałem szperałem i na forum Kuriera wyszperałem "moherowe" zagrywki: "Prawdziwa rewolucja już miała miejsce w postaci kampanii kandydata PO na prezydenta realizowanej na murach siedlisk lubelskich "moherów" czyli parafialnych tablicach ogłoszeń. W pierwszej chwili zdziwiła mnie strasznie promocja kultury w postaci zaproszenia na koncert okraszonego napisem "Na koncert zaprasza kandydat na prezydenta Lublina Krzysztof Żuk", ale po chwili przemknęło mi przez myśl, że może to wynik zmiany szefa struktur regionalnych platformy? Kota nie ma więc platformowe myszki harcują po rzymskokatolickich kosciołach? Miałem poważny problem z udokumentowaniem tego faktu bo jakże to robić zdjęcie z obrazem Najświętszej Maryji Panny czy też plakatem bł. ks. Jerzego Popiełuszki i kandydatem na prezydenta Lublina Krzysztofem Żukiem obok siebie? Zdaję sobie sprawę, że to może być nędzna i podła prowokacja J. Kaczyńskiego i zapatrzonych w niego "moherów" bo przecież PO w kościołach i pod nimi nie agituje, a sam zainteresowany nie został o tym fakcie zapewne wogóle poinformowany. Jakby co to służę zdjęciami, kolorowymi zdjęciami, a nawet dowodem rzeczowym w postaci pieknie wydrukowanego koncertowego "zaproszenia". Pikanteri całej sprawie dodaje fakt, że tuż pod napisem "Na koncert zaprasza kandydat na prezydenta Lublina Krzysztof Żuk" znajduje się logo jednego z patronów medialnych, którym jest Archidiecezjalne Radio eR. To jest dopiero światopoglądowa rewolucja!!! "Na ścianach budynków, , ogrodzeniach, latarniach, urządzeniach energetycznych, telekomunikacyjnych i innych można umieszczać plakaty i hasła wyborcze wyłącznie po uzyskaniu zgody właściciela lub zarządcy nieruchomości" - zgoda była czy może to nie była forma promocji kandydata, a tylko taka sobie kryptoreklama? " "Bezpłne gazety", billbordy na stelazach, bukmacherzy i do tego jeszcze "mohery". Koniec świata - Żuk Krzysztof kandydat na prezydenta pierwszym "moherem" Lublina ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basia napisał:
Wczoraj na debacie na politologii nie można było zadawać niewygodnych pytań Żukowi. Ale mamy demokrację, ludzie GW organizatorzy debat skutecznie dbali o jednostronny charakter s-PO-tkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gotti napisał:
Kłamstwo, z 3 firm bukmacherskich które mają w swojej ofercie Wybory Bukmacherskie wygrywa Sierkowska przez Sprawką a dopiero trzeci jest Sprawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gotti napisał:
Kłamstwo, z 3 firm bukmacherskich które mają w swojej ofercie Wybory Bukmacherskie wygrywa Sierkowska przez Sprawką a dopiero trzeci jest Sprawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie jeszcze firmy bukmacherskie mają w swojej ofercie Wybory samorzadowe w Polsce, bo ja oprócz Tobetu nie znalazłem w ani jednej ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gotti napisał:
Kłamstwo, z 3 firm bukmacherskich które mają w swojej ofercie Wybory Bukmacherskie wygrywa Sierkowska przez Sprawką a dopiero trzeci jest Sprawka.
I mam nadzieję, że Sierakowska wygra! Żadnego facetowi nie udało się zrobić w Lublinie porządku, to może babie w końcu się uda. Wiadomo, że gdzie diabeł nie może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sierakowskiej nie popiera żadna partia więc nie szansy na zrobienie czegokolwiek w Lublinie bo radni wszystko uwalą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To uwalmy radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja mam pomysł ... postawmy wszyscy na tego na szarym koncu to najwiecej zarobimy )) kto mnie popiera ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do uzytkownika Gotti: ten sondaż przedstawiony przez ciebie to jakas wierutna bzdura, skoro nie potrafisz podac dwoch innych firm bukmacherskich przyjmujacych zaklady na wybory samorzadowe, a twierdzisz ze wskazuja oni jako faworytkę I.Sierakowską. Odpowiem ci, jakie firmy bukmacherskie mają w swojej ofercie wybory samorządowe w Polsce: jest tylko jedna Tobet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W drugiej turze głosuję na Żuka. Przecież nie może zwyciężyc Sprawka z Bełżyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...