Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jest sporo miejsc, w których wygrał Komor. Widać miasto woli rozsądek a nie populizm :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest sporo miejsc, w których wygrał Komor. Widać miasto woli rozsądek a nie populizm :-)
Rozsądek w jego wydaniu to WSI  i żydokomuna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsądek w jego wydaniu to WSI  i żydokomuna.
co ty piszesz ruski konfidencie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle PO "rządzi" w więzieniach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale psychiatryk za pisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diaspora żydowska w Brukseli jest bardzo zaniepokojona wynikami referendum,aby nie nazwać tego szokiem i tym co się obecnie dzieje w Polsce,kondominium niemiecko-rosyjskie nam umyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty piszesz ruski konfidencie....
A kto się pyta ? Miękka ,czerwona,konfidencka pyta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak głosowali w szpitalach a jak w ateście śledczym, Komorowski prezydentem więźniów! :) swój swego zawsze pozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyląduje tam lada moment.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młode osiedla za Kukizem, nieco starsze za Komorowskim a za Dudą osiedla najstarsze. Ciekawa była by również analiza wyników wyborów z podziałem nie na obwody czy osiedla a na parafie. Np. parafia Bożego Miłosierdzia - Nałkowskich dzięki proboszczowi głosowała na A. Duda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tegoroczne wybory nie wróżą dobrze starym wyjadaczom na przyszłość. Ich elektorat umiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin jestem dumny z tego że jestem mieszkańcem tego wspaniałego miasta a zarazem rujnowanego przez skorumpowaną bandę PO na czele z Komorowskim ale dzięki wykształconym mieszkańcom samodzielnie myślącym doprowadzimy do rozkwitu całego regionu wybierając 24 maja na prezydenta Andrzeja Dudę !!!!!!!! człowieka wykształconego i inteligentnego mającego wizję Polski z którą będzie się liczył cały świat a Polacy będą pracować dla Polski i z dumnie podniesionym czołem będą konsumować dobra na które ciężko pracują a nie chodzić z opuszczoną głową i tysiącami problemów : czy wystarczy na leki,czy wystarczy na komorne,czy wystarczy aby dzieciom posmarować kromkę chleba masłem,czy komornik nie zabierze im mieszkania dlatego wybierzmy przyszłość a nie pogrążanie się w ciągłych troskach jakie nas będą czekać każdego następnego dnia więc musimy na zawsze wyrzucić Bula Komorowskiego i jego wspólników a wraz z nimi nasze troski i łzy rozpaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...