Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawa aluzja................!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GENERALNIE NA ŻUKA GŁOSOWAŁY NOWE MIESZCZUCHY ,JAK WYNIKA Z ARTYKUŁU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kiepski wynik osiągnął też w dzielnicy Za Cukrownią i w części os. Nałkowskich... Kiepski-bo my mieliśmy okazję poznać "działalność"Pana Żuka....Niestety z tej gorszej strony i raczej nie spodziewamy się cudu po objeciu tak zaszczytnej funkcji! A stadion i tak nie jest nam potrzxebny,więc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadałoby jeszcze napisać ile osób głosowało w szpitalu i areszcie/. Areszt śledczy- 140 głosów (120 Żuk; 20 Sprawka). Szpital Neuropsychiatryczny: 18 głosów (13 Sprawka, 5 Żuk).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy teraz nowy prezydent będzie urzędował na terenie dawnej FSC? Było by historycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
GENERALNIE NA ŻUKA GŁOSOWAŁY NOWE MIESZCZUCHY ,JAK WYNIKA Z ARTYKUŁU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tzw starym mieszczuchem i głosoałem na Żuka. Co prawda bez przekonania, ale w myśl zasady: wszystkto byleby nie PIS!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Jestem tzw starym mieszczuchem i głosoałem na Żuka. Co prawda bez przekonania, ale w myśl zasady: wszystkto byleby nie PIS!!!!
... to był twój błąd jak wielu to nie chodziło o partie tylko o człowieka :-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miłe złego początki".Kierowcy zakładajcie łańcuchy na opony ,bo czeka was paraliż miasta.Skarbnik niech się cieszy ,bo kasa będzie pusta! Hazardzisci skaczcie z radości,bo w kazdym lokum będziecie mogli postawić jednorękiego bandytę!Emeryci i renciśći,a wy nie macie powodu do radości,bo renty i emerytury będą niższe! Hazardziści są w swoim żywiole i będą złocić skórę podatnikom!!!Ale niestety skończy się tak jak z lewicą i AWS-em,tylko że rozliczenia będą bardziej dotkliwe,bo za te złodziejstwa ktoś wreszcie odpowie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Jestem tzw starym mieszczuchem i głosoałem na Żuka. Co prawda bez przekonania, ale w myśl zasady: wszystkto byleby nie PIS!!!!
Stary, a głupi - tyle w temacie(no chyba, że milicji). Twój zakres wiedzy to TVN, Wybiórcza, Angora i reszta ITI-UB. Internet otwiera tyle możliwości edukacji, ale jak widać komuna już zamknęła większości umysły. Nich małpka zakreśli krzyżyk przy Żuczku... dobrze, masz bananka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NN napisał:
... to był twój błąd jak wielu to nie chodziło o partie tylko o człowieka :-(((
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne. Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu. Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS. Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz kolejne cztery lata psu w d....., jeden POpapraniec nic nie zrobił dla miasta , drugi też nic nie zrobi. Obiecuje miejsca pracy , a pozwolił na zlikwidowanie jedynego z ostatnich dużych miejsc pracy Lubelskiej Cukrowni.Za jego rządów co najwyżej powstanie kolejny market , ale nie obwodnica .Skansen europy , taki będzie Lublin za rządów PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta F. napisał:
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne. Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu. Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS. Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
Jestes chmaskie scierwo i rura nie poszanowujaca najwiekszych patriotow i prawdziwych Polakow takim wypisywaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta F. napisał:
W wypadku ludzi związanych z PiS jest to (niestety), ale bardzo jednoznaczne. Nie jest dobrze, gdy jedna partia zdobywa monopol władzy i staje się państwowym organem bez nadzoru. Nie mniej jednak, wole taka alternatywę, niż jakikolwiek wpływ na politykę ludzi związanych z Kaczynskim i Ziobro. Wybieram mniejsze zło i większe poczucie wolności. Dwa lata u władzy braci K. przeszedł do historii kraju, jako czarna karta w dziejach narodu. Przyszłość polityków tej ohydnej partii nie maluje się (mam taka nadzieje) zbyt różowo. Z braku alternatywy dla Po czuje się zmuszona głosować na PSL, aby nie popaść w rozpacz i nie oddać głosu na SLD. Ale nawet dziedziczka PZPR wydaje mi się być lepsza od zmory faszystów z PiS. Wiadomo, ze wróg, ale przewidywalny w przeciwieństwie do szamba Jarosława!
Jak żyję większych bzdur nie czytałem. Zastanawiające jest, jaki masz interes w pisaniu tych kłamstw, bo na pewno nie rozwój Lublinia i Polski, może Rosji lub Izraela. Jeśli wg ciebie patriotyzm jest faszyzmem to tylko pogratulować gazecie wyborczej i tvn, które skutecznie wykonują detektywy stalinowskie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz napisał:
Jestes chmaskie scierwo i rura nie poszanowujaca najwiekszych patriotow i prawdziwych Polakow takim wypisywaniem.
A może tak więcej kultury Kazimierzu?
Ostatnio edytowany 4 stycznia 2011 r. o 22:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
Klasa PO w pełnej gębie. PS To, że ktoś się podpisał żeńskim nickiem nie znaczy jest jest kobietą, a ty baranie nie wiesz czy odpisujesz mężczyźnie, także wychodzi, że sam jesteś hujem i znajdź sobie gałąź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
A może tak więcej kultury Kazimierzu? Czy już całkiem odjebało z tej PiSuarowskiej głupoty, że obrażasz nawet kobietę? Idź się powieś chuju na gałęzi. Razem z Jarosławem.
Jesteś CHAMEM, CHAMEM i jeszcze raz wyborcą krzysztofa żuka. Jak używasz takiego języka nie wypowiadaj sie więcej na tym forum. Daleś juz pokaz "poziomu" wyborców krzysztofa żuka, a teraz wracaj do szpitala, bo napoleon i batman zaczynają sie martwić. Takich osób jak "Don" demokracja nie powinna dopuszczać do glosowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
styl napisał:
Stary, a głupi - tyle w temacie(no chyba, że milicji). Twój zakres wiedzy to TVN, Wybiórcza, Angora i reszta ITI-UB. Internet otwiera tyle możliwości edukacji, ale jak widać komuna już zamknęła większości umysły. Nich małpka zakreśli krzyżyk przy Żuczku... dobrze, masz bananka.
Nigdy nie byłem w milicji ani w PZPR ani w żadnej innej organizacji partyjnej - bo miałem i mam to w d! A PISU wyjatkowo nie cierpię. I dla tej zasady głosowałem przeciw!Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa. Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Poza tym co czytam, co ogladam too moja sprawa. [/quote] Zgadzam się! [quote name='cdn' timestamp='1291651435' post='399934'] Lepsza Angora niż Gazeta tzw Polska. Hejjjjjjj!
Przepraszam, ze skrajności w skrajność. Mam myśli media niezależne, których już prawie nie ma w Polsce, a na pewno nie w wersji drukowanej. Dla mnie liczy się tylko prawdą, lepsza gorsza, ale prawda. Więc demokracja w Polsce jest skutecznie ograniczana przez PO na wzór tej rosyjskiej. Czy nie przeraża Cie ilość komunistów w PO, obecnie nawet ministrami są ludzie z listy Macierewicza? (nocna zmiana, czemu służyła?) Ludzie z PO służący Moskwie, swojemu państwu, a Polsza to jest tylko kolonią rosyjską. Nowego-starego prezydenta ocenimy, osobiście życzę mu dużo sukcesów, bo zależy mi na moim mieście Lublinie! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co Wam wszystkim chodzi ??? Jaki Żuk prezydentem ?? Przecież na oficjalnej stronie UM Lublin urzędującym prezydentem jest jakiś Wasilewski wybrany w 2006 r. Zresztą więcej na niego nie zagłosuję bo skubany w ogóle nie dba o porządek w mieście. Ten zalegający wszędzie śnieg to skandal - wywalić z pracy osoby za to odpowiedzialne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...