Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wychowany, żeby pomagać. Jak się organizuje turnieje charytatywne?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2017 r. o 11:10 Powrót do artykułu
kiedyś tak, pomagaliśmy sobie, ale teraz jak rząd za leżenie i rozmnażanie płaci po 500+ zdrowym rodzicom, no to niestety, odeszła mi ochota pomagać, bo uważam, ze nasz kraj jest bardzoooo bogaty a tym bardziej winien pomagać chorym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego. wejdź na stronę ***charytatywny.eu masz do mnie kontakt. spotkamy sie pokażę ci kilka spraw i na spokojnie przyłączysz sie do pomocy. pomocy potrzebującym a nie czekajacym na 500+. nie mieszajmy charytatywnej pomocy do polityki. tez mam swoje zdanie ne polityczne tematy i pewnie słownik wulgaryzmów by tego nie ogarnął ale to jest zupełnie inna para kaloszy. zapraszam do kontaktu a zabiorę ciebie tylko do jednego szpitala i po 5 minutach zmienisz zdanie. pozdrawiam artur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki SZACUN p. Arturze ! Jerzy Bielak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie nasi Jurcio Jąkała nie POmaga chorym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...