Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wycinka drzew na ul. Poniatowskiego (wideo)

Utworzony przez pin, 21 lutego 2010 r. o 21:41 Powrót do artykułu
A może by tak wreszcie rozwalić ten ruderowaty budynek obok i zrobić jakieś normalne połączenie Czubów z Czechowem budując ładną drogę a nie ciągła prowizorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to o budowie lotniska w Świdniku można w tym roku zapomnieć skoro drzewa wycinać można do końca lutego a nie wycięto ani jednej sztuki. Za co prezes wziął premię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą. Czas najwyższy rozwalić ten barak przy zespole szkół i poszerzyć cała Sowińskiego i Poniatowskiego do normalnej 2 pasmówki. A bajki o tunelu zostawić dla przyszłych pokoleń. Informacja dla władz miasta - ludzie już dawno polecieli w kosmos. tubttin - miasto frustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oldi napisał:
to o budowie lotniska w Świdniku można w tym roku zapomnieć skoro drzewa wycinać można do końca lutego a nie wycięto ani jednej sztuki. Za co prezes wziął premię?
Pytasz za co prezes dzialajacej od 8 lat s-ki "Port Lotniczy Lublin w budowie" wzial premie? Moze za dalsze firmowanie fikcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się, ze po wycince nie przywrócili "starego" programu sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Al. Racławickich i ul. Poniatowskiego.Jakoś tak krótko świeciło się dziś rano zielone na kierunku północ-południe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan prezydencik dalej gluchy. Nawet nie ma odwagi aby podyskutowac na forum na temat rezygnacji z wyburzenia baraczku. Dlaczego ? A dlatego, ze nie ma realnych argumentow przeciw rozsadnym sugestiom BARDZO WIELU czytelnikow !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Zgadzam się z przedmówcą. Czas najwyższy rozwalić ten barak przy zespole szkół i poszerzyć cała Sowińskiego i Poniatowskiego do normalnej 2 pasmówki. A bajki o tunelu zostawić dla przyszłych pokoleń. Informacja dla władz miasta - ludzie już dawno polecieli w kosmos. tubttin - miasto frustracji
Jak dla mnie wyrzucanie peniedzy podatnikow w bloto - poprawi troche komfort jazdy ale nie udrozni korkow praktycznie nic to nie daje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucypher napisał:
Jak dla mnie wyrzucanie peniedzy podatnikow w bloto - poprawi troche komfort jazdy ale nie udrozni korkow praktycznie nic to nie daje!!
Jakbys stracil na Poniatowskiego lusterko, to zmienilbys zdanie . Poszerzenie ulicy to, oczywiscie, polsrodek. Ale w tym wypadku lepszy rydz nisz nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to nic nie zmieni - pieniadze wyrzucone w błoto - jedyny efekt to propaganda. Po co potem wykonywac znów tą samą pracę? Rozumiem, że trudno jest sobie poradzić z tak duzymi srodkami na infrastrukture drogową jakimi dysponuje budżet miasta i trzeba toche zmarnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak w innych województwach, ale w Lublinie to nie warto głosować na PO i tyle. Zawiedziony jestem tym, że obiecano mi tunel a okazuje sie że nie ma nawet pieniedzy na dodatkowy pas. Ogólnie nie mam nic przeciwko ich rządom, ale ich lubelskie wydanie to chyba jakaś pomyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha! dzisiaj tędy przejeżdzałęm aż nie poznałem tej ulicy jakoś jaśniej i milej pozdro dla drwali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cogito napisał:
Jakbys stracil na Poniatowskiego lusterko, to zmienilbys zdanie . Poszerzenie ulicy to, oczywiscie, polsrodek. Ale w tym wypadku lepszy rydz nisz nic.
I właśnie chodzi o lusterko a nie o normalną drogę. Po wyborach poszerzy się jeszcze trochę bo urzędas będzie inny i lusterka będą bardziej wystawały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasilewski !!!CO??? Ty wiesz co !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...