Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wycinka drzew w Parku Ludowym: Radna chce dokumentów

Utworzony przez człon, 14 maja 2014 r. o 22:39 Powrót do artykułu
Lepiej niech mieszka na drzewie wrona, niż ludzie mają bezpiecznie dojechać na stadion. PIS niech lepiej rządzi się w Toruniu z rydzykiem a nie rządzi w Lublinie. FUCK z jej pomysłami. ciemnota . Nigdy na nich nie zagłosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę Psl niż Pis ,tylko oni podkładają nogi rozwojowi Lublina ostatni raz głosowałem na PIS smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowicie ma rację, bo jeżeli jest problem z egzekwowaniem podstawowych praw wobec ptaków, płazów i drzew, to co mówić o prawach ludzi?   Smutne jest tylko to, że z całej rady miasta Lublin radna pokazuje jak nosić długie spodnie, a ie krótkie majteczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktywnosc Suchanowskiej jest w ostatnim czasie spora no cóż kampania wyborcza czepia sie wszystkiego aby do koryta po raz kolejny sie dosstac wchodzi w dupe tulajewa psiory skonczone PO i PiS to ogony ktore trzeba usunac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzeć na lepkie łapki tuskich, az do końca ich rządów! a póxniej rozliczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota ludzi i tylko.!!!!!Potrzeba niektórym zrobić porzadek na strychu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadaniem opozycji jest wytykanie błędów, ale w tym przypadku troska o los ptaków radnej PIS jest chyba przesadny i podszyty inną intencją zgodnie z zasadą "wszystko co zrobi koalicja jest do niczego i z przekrętami". Mam wrażenie że PIS żałuje że tych przekrętów sami nie mogą robić... Ale to tylko moje skromne przypuszczenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 lata nic nie robi, teraz złoży 2 donosy i koryto na następne 4 lata zapewnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej kwestii popieram radną Małgorzatę Suchanowską! Kto dał zgodę na budowę drogi przez park miejski?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej kwestii popieram radną Małgorzatę Suchanowską! Kto dał zgodę na budowę drogi przez park miejski?
  ja i mój sąsiad, a co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy hamulcowy naszego miasta - PiS, tj Tułajewy, Suchanowskie i inne Pituchy, niech oni się lepiej zajmą tym swoim genderem i nie zawracają głowy w ważnych sprawach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Panią Radną Mąłgorzatę Suchanowską. Jest osobą społecznie aktywna a inni radni powinni brać z niej przykład a nie układać się za stołki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, stop z samowolą urzedasów Żuka!!! Co jak co ale zieleni w naszym Lublinie mało i wszelkie place, skwerki które sprzyjają integracji mieszkanców zostają zabudowywane i nieszczone przez supermarkety i blaszaki. Jako studentka lubie uczyc sie na świezym powietrzu w otoczeniu zieleni niestety coraz mniej jest miejsc gdzie mozna przyswajać wiedzę w otoczeniu zieleni. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!! Przynajmniej jedna osoba z Rady Miasta walczy o praworządność. A stadion i tak bedzie przynosił straty. Zamiast tego wolałbym żeby gmina doprowadziła do tego by Motor dostał solidny zastrzyk finansowy i jedniocześnie gmina pomogła klubowi sciagnąć mocnych i na lata sponsorów. Motor ma wspaniałych twardych kibiców a dla tych prawdziwych jest częścią ich życia więc zarówno i drużyna jak i kibice powinni gosćić przynajmniej na pierwszoligowych stadionach.  By to się ziściło nie wystarczy sam obiekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej kwestii popieram radną Małgorzatę Suchanowską! Kto dał zgodę na budowę drogi przez park miejski?
Także sie zgadzam. W Lublinie na szeroką skalę nadużywane  są zapisy tzw. Specustawy drogowej zwłaszcza w zkresie środowiskowym i nawawania nieuzasadnionego rygoru natychmiastowej wykonalności. Mam nadzieje że ta sprawa pokaże że Lublin sięgnął dna . Chyba w tej sprawie pownien dodatkwo GDOŚ przeprowadzić w lubelskiej RDOŚ kontrolę i sprawdzić czy po tej sprawie przestrzegane są wszystkie wymagane prawem procedury takze w zekresie wycinki drzew w pasie drogoym. Zieleń miejska stanowi własnosć wszystkich obywateli miasta a nie kilku urzedników!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech mieszka na drzewie wrona, niż ludzie mają bezpiecznie dojechać na stadion. PIS niech lepiej rządzi się w Toruniu z rydzykiem a nie rządzi w Lublinie. FUCK z jej pomysłami. ciemnota . Nigdy na nich nie zagłosuje
Następnym razem sprawdź jak dodajesz komenatrz czy na pewno masz zamknięte drzwi i czy żaden petent nie patrzy Ci przez ramie, oddany Panie Urzędniku. Pociesza mnie tylko to , że juz niedługo wybory a po nich wietrzenie gabinetów. POwodzenia kolego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy hamulcowy naszego miasta - PiS, tj Tułajewy, Suchanowskie i inne Pituchy, niech oni się lepiej zajmą tym swoim genderem i nie zawracają głowy w ważnych sprawach
Stadion to ważna sprawa? :) no chyba że dla Żuka przed wyborami :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadaniem opozycji jest wytykanie błędów, ale w tym przypadku troska o los ptaków radnej PIS jest chyba przesadny i podszyty inną intencją zgodnie z zasadą "wszystko co zrobi koalicja jest do niczego i z przekrętami". Mam wrażenie że PIS żałuje że tych przekrętów sami nie mogą robić... Ale to tylko moje skromne przypuszczenia!
No wybacz ale juz po artykułach prasowych widać że dochodziło do naruszeń prawa. W naszym mieście całkowicie zapomniano o Kodeksie Postępowania Administracyjnego a zwłaszcza o art. 6 mówiącym o tym że ORGANY ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ DZIAŁAJĄ NA PODSTAWIE PRZEPISÓW PRAWA !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tłumaczyć wycinkę drzew w okresie lęgowym ptaków przedłużeniem ulicy Muzycznej kiedy wiadomo, że w lecie tego przedłużenia i tak nie będzie bo nie będzie mostu nad Bystrzycą więc cały ten pośpiech z łamaniem prawa jest niczym nieuzasadniony, chyba, że durnotą decydentów. Draka wyszła z tym niby ornitologiem, którego nie ma a wg pani rzeczniczki z Ratusza był i wydał nawet opinię o tym, że na wyciętych drzewach i na tych, które ocalały, nie było gniazd ptaków, oj draka. Założę się, że Żuk nigdy się do tego nie odniesie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...