Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piotr Sz.? Ludzie, czy wy wiecie co się poza waszą wsią dzieje? Facet pukał prostytutkę w hotelu za państwowe pieniądze i nie zapłacił dziwce. I teraz się awanturuje w sądzie, że tacy jak on nie muszą płacić za seks nie swojej babie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy były parlamentarzysta Piotr Szeliga, przykładny mąż, będzie się jeszcze zadawał z kur..ami w hotelach? Czy jednak będzie godnie wypełniał obowiązki osoby zaufania publicznego? Bo jak na razie to niewiele z tego reprezentował sobą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 1500 osób w Biłgoraju oddających głos na Piotra Szeligę to chyba nie "cytate" i  nie "pisate"... a on niech dalej ru..a kur..y w hotelach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nikt nie podjal chociazby proby, by "prezydent Zamoscia" wyjasnil pewne sprawy. W jaki sposob dostal sie do Kanady w latach 60-tych i tam pracowal?Za nielegalna prace w tym kraju deportuja! Kto w owym czasie mogl wyjechac i dostac paszport?Nie wiecie?Temat bardzo sliski.Jesli jestescie mlodymi ludzmi, zapytajcie starszych, tych po szescdziesiatce, kto w owym czasie mogl uzyskac paszport i wize.Wiem cos jeszcze na temat  prezydentur pana Z.Byla nocna zmiana w wydaniu regionalnem.Sprawdzone.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e ale siara, co za ludzie na takiego degenerata zagłosowali? Jestem tolerancyjna, to że sypiał z prostytutką to jego interes, ale fakt, że za nocleg z prostytutką w hotelu płacił państwową kasą, oraz fakt, iż prostytutce za usługę nie zapłacił, to już szczyt zgnilizny i degrengolady. I taka wsza społeczna jeszcze ma czelność kreować się na dobrego katolika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e ale siara, co za ludzie na takiego degenerata zagłosowali? Jestem tolerancyjna, to że sypiał z prostytutką to jego interes, ale fakt, że za nocleg z prostytutką w hotelu płacił państwową kasą, oraz fakt, iż prostytutce za usługę nie zapłacił, to już szczyt zgnilizny i degrengolady. I taka wsza społeczna jeszcze ma czelność kreować się na dobrego katolika.
To i tak dobrze że ogólnie zapłacił,żaden grosz nie śmierdzi,bynajmniej ten z karty też a nie jak wielu innych,pierd olony cham mógł się zerwać i nawet majtek zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...