Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A nie sensowniej pozakładać sobie takie podkładki: http://www.podziekujurzednikom.pl/ ? Jest ich już ponad pół miliona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska już nie region? I słusznie, pies mordy lizał koroniarzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hrubieszów , Tomaszów , Zamość to juz ukraina i im ramki nie potrzebne , a podobno ta władza reprezentuje całe województwo a oni wybiórczo tylko tam gdzie się chce , ja mam w d... taka władze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Hrubieszów , Tomaszów , Zamość to juz ukraina i im ramki nie potrzebne , a podobno ta władza reprezentuje całe województwo a oni wybiórczo tylko tam gdzie się chce , ja mam w d... taka władze
A ja mam gdzieś ich ramki.Stać na samochód,paliwo to i ramki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKCJA SPOŁECZNA ANONYMOUS DYMISJA DONALDA TUSKA DOŚĆ KŁAMSTW ZŁODZIEJSTWA I NIEUDOLNOŚCI popierasz przyłącz się zrób coś ... TO TWOJA REWOLUCJA kopiuj wklej na początek niezależnie od tematu zalejemy wszystkie fora intrenetowe JUŻ CZAS WYJŚĆ NA ULICE I OBALIĆ TEN NIERZĄD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie kilku geniuszy uwierzy, ze otrzymaja cos za darmo! Ramki kosztuja i ktos musial za nie zaplacic, jak nie wiadomo kto, to wiadomo,ze podatnik! Logo na ramce wskazuje, iz to Urzad Marszalkowski wydal wspolne nasze pieniadze i teraz ,ozna taka ramke zainsatlowac sobie nieodplatnie! Rachunek zas pojdzie do wszystkich mieszkancow regionu w formie podatku! Przeciez nikt nie wyciagnal pieniedzy z wlasnej kieszeni i nie sfinansowal tego..... A wiec po cholere wypisywac takie idiotyzmy? Stac mnie na auto, to stac mnie rowniez na gustowna ramke! Urzednicy zas mogli napisac, ze w ramach promocji wojewodztwa ufundowano ioles tam ramek pod numery rejestracyjne i kazdy mieszkaniec moze takowa nieodplatnie zainsatlowac na w swoim pojezdzie! Nie bedzie to uczciwsze...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starostwo chełmskie też zrobiło ramki i rozdaje!!! Fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...