Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wymyślili przekręt, teraz mają kłopoty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2017 r. o 10:54 Powrót do artykułu
A mnie ZUS okrada pod przykrywką jakiejś tam obietnicy emerytury, na dziwnie zmiennych warunkach bez umowy. CO więcej, nos i to wszystko wyraźne znaki piramidy finansowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie i wielu innych ZUS nie okradł- otrzymuję emeryturę taką jaka mi się należy. Jeśli nie chcesz emerytury, to zasuwaj na czarno, ale POtem nie wyciągaj łapek PO zasiłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mnie i wielu innych ZUS nie okradł- otrzymuję emeryturę taką jaka mi się należy. Jeśli nie chcesz emerytury, to zasuwaj na czarno, ale POtem nie wyciągaj łapek PO zasiłki." Bo ty jesteś na początku tej piramidy , na twoją emeryture pracuje 3 młodych a na nich już nikt nie będzie pracował. Poza tym czy nie jesteś przypadkiem uprzywilejowanym mundurowym itp i na twoją emeryture pracują wszyscy podatnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wyborcow 500+ dojnej zmiany trzeba podwojnie pracowac wszystkiego najgorszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ZUS okrada tylko państwo, otrząśnijcie się wreszcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to wygląda jak człowiek miga się od pracy, legalnie można zarobić nawet w domu :) ***webtexty.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tytule myślałem ze to jakiś artykuł o kaczyńskim i jego kumplach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mnie i wielu innych ZUS nie okradł- otrzymuję emeryturę taką jaka mi się należy. Jeśli nie chcesz emerytury, to zasuwaj na czarno, ale POtem nie wyciągaj łapek PO zasiłki.
 A córka i wnuczka pewnie doją po kilka tysiecy 500 plus i pracy nigdy z bliska nie widziały. No pochwal sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...