Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tam przeciez jest zakaz skretu w lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne - naprawdę, przy rejestrowaniu tego samochodu powinno się w wydziale komunikacji przedkładać zaświadczenie od psychologa/psychiatry - to by wyeliminowało kierowców tej marki raz i nazwasze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bmw i lysa pala = dramat na drodze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jeżdzę samochodami marki BMW, jest to już mój trzeci samochód tej marki i nie gadajcie głupot, ze kazdy kierowca prąwadzący ten ten samochód to wariat. Nie miałem jeszcze ani razu żadnej kolizji tymi samochodami. Jak sie ma brak wyobraźni i nierówno pod sufitem to czy będzie on jechał BMW, hondą, renault czy innym wynalazkiem to mu nawet inna marka auta nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW, zaszczany dresiarz i wszystko jasne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW, zaszczany dresiarz i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiśćie dzisiejszą akcję ratoniczą oceniam na PAŁĘ!!! Policja całkowicie olała setki samochodów wracających do domu od strony Piask, stałem chyba z 1,5 godziny w korku. Myślałem, że tylko do skrętu do Świdnika będzie problem jednak okazało się, że nie ma możliwości nawet na wjazd na skrzyżowanie do jazdy na wprost, bo non stop wpychały się samochody wyjeżdzające ze Świdnika. DLACZEGO NIE BYŁO ANI JEDNEGO POLICJANTA KIERUJĄCEGO RUCHEM?????? CO TO MA ZNACZYĆ??? ROZUMIEM ZE JECHAŁ deb*** BMK-Ą I BYL WYPADEK, ALE DLACZEGO POLICJA NIE UMIE KIEROWAC RUCHEM?? OSTANIO ZASTANAWIAM SIĘ PO CO W POLSCE TRZYMAMY POLICJĘ? BYŁO ICH DWÓCH W RADIOWOZIE, POWINNI JEŹDZIĆ PO 4 ALBO 5 MOŻE SUMA INTELIGENCJI BYŁABY NA JAKOTAKIM POZIOMIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ograniczone tępaki powtarzają zasłyszane stereotypy. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniacko stuningowana Vectra i wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LTM,LHR...Same asy kierownicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly3311 napisał:
LTM,LHR...Same asy kierownicy
przyjechały do miasta na Święta i się trochę pogubiły na drodze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama widziałam ten wypadek. Vectrą i kią jechały normalne rodziny z dziećmi. Pan z BMW nagle zjechał na przeciwny pas przez podwójną linię ciągłą i tyle. bez szans na uniknięcie. Ale jak zwykle komentarze dodają buraki co mają coś do BMW, dresów i tuningu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly3311 napisał:
LTM,LHR...Same asy kierownicy
hehe wychodzą kompleksy? Wiedz malutki LU-lku, że już kilkadziesiąt kilometrów na pólnocny zachod od Lublina w identyczny sposób komentują twoje blachy. Czapka z daszkiem, zderzak wgięty oto lulek *lniety!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko jasne LHR-ór szos;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na pobliskim orlenie chwile po tym jak karetki podjechały po ranne osoby. Zdążyłem napompować opony,zatankować,przetrzeć szyby,postać w kolejce do kasy i zjeść hot-doga. Minęło dobre 10-15 minut a policji jak nie było tak nie ma. na stacji komentarze gdzie oni są,bo korek robi się duuuuży. No a oni pewnie jak zawsze "wielce zajęci" siedzeniem i nic nie robieniem. Albo odpoczywali po świątecznym jajeczku i brakowało chęci do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam jest zakaz skrętu w lewo, sporo kierowców sobie skraca drogę. Widziałam, że kilka razy stał radiowóz w pobliżu i łapał tych co już skręcili ale czemu ich dziś tam nie było?? przecież wiadomo, że dziś są powroty do domów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LULEK napisał:
hehe wychodzą kompleksy? Wiedz malutki LU-lku, że już kilkadziesiąt kilometrów na pólnocny zachod od Lublina w identyczny sposób komentują twoje blachy. Czapka z daszkiem, zderzak wgięty oto lulek *lniety!
wiadomo powszechnie, że najgorsi kierowcy to taksiarze i ci na blachach wawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie S17 ??? ta droga nie ma jeszcze statusu expresowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten samochód KIA był już naprawdę niepotrzebny przy tym zderzeniu -a zderzył się z nimi,bo na pewno nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu!!! Sam często widzę deb***nych kierowców,którzy nie przestrzegają tej tak ważnej zasady i "wpadają" na siebie. Np. wczoraj na trasie Piaski-Chełm widziałem deb***a,który przy prędkości ponad 100km/h jechał jakieś 3-4 metry za poprzedzającym go pojazdem. Aż strach pomyśleć,co by było gdyby ten z przodu gwałtownie zachamował! Ja często stosuję taką zasadę,że widząc blisko za sobą deb***a "wdepnę" na ułamek sekundy hamulec,aby czerwonymi światłami stopu dać mu do myślenia,że za blisko jedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LU napisał:
jakie S17 ??? ta droga nie ma jeszcze statusu expresowej
Ale będzie mieć! Na razie jeszcze nie ma,ale szerokość ma ostateczną(ten pas).Jeszcze tylko ostatnia warstwa asfaltu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...