Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na al. Kraśnickiej, dachowanie citroena

Utworzony przez 3 grosze, 20 listopada 2012 r. o 15:37 Powrót do artykułu
Kraśnicka i Boh. MC, jak zwykle problem. Czy ktoś przebuduje to skrzyżowanie? Oprócz pasów do zjazdów w lewo z Boh, MC w Kraśnicką i z przeciwnej strony nie zrobiono nic. Łatwiej na Zana postawić wysepkę i się cieszyć, dobrze że remont przystanku dobiega końca. Jak ktoś zginie, to moze drogowcy jeden z drugim się obudzą? Zróbcie tu porządek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Dzienniku, a moze pomozecie w interwencji, tam wystarczy tylko i wylacznie zrobic kierunkowe swiatla. Pasy sa, swiatla są ale kierunkowyuch nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak może być wina Citroena skoro pani z Mazdy wjechała na czerwonym? Skąd wy w ogóle bierzecie takie info? Niech sie cieszy że nikogo nie zabiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chcecie wszyscy od tego skrzyżowania. Wystarczy stosować sie do podstawowych zasad ruchu drogowego- skręcając w lewo ustapić pierwszeństawa nadjeżdżającym z przeciwka (nawet jeżeli wjeżdżaja na czerwonym-przecież ty skręcając w lewo nie wiesz jakie koleś ma swiatło)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak typ na jednym pasie się zatrzymuje i stoi już powiedzmy sekundę przy linii to ruszam. Nie moja wina, ze drugim pasem prosto leci deb*** i nie patrzy na światła... Dla mnie jest to raczej czytelny sygnał, zwłaszcza, jak na środkowym staje ciężarówka, która niestety częściowo blokuje mi możliwość obserwowania prawego pasa jadących z naprzeciwka. Podobną sytuację miałem na krzyżówce Solidarności z Sikorskiego skręcając od strony Zamku w Sikorskiego. Koleś zatrzymał się na czerwonym, koleś stojący przede mną już przejechał, a ja ledwo wyhamowałem przed deb***em, który od strony Warszawki poleciał w kierunku zamku. Pytam na CB gościa, który się zatrzymał, jakie miał światło na sygnalizatorze, a ten jedynie pogratulował refleksu i powiedział, że od kilku sekund paliło się czerwone. I jeszcze jedna krzyżówka dość ciekawa (a nawet dwie na to same kopyto). Muzyczna-Głęboka-Narutowicza. Jadę z Muzycznej w Nadbystrzycką w lewo. Mam zielone, a kierujący jadący prosto z naprzeciwka (z Głębokiej) stoją, więc tam jest czerwone. A buce skręcający z Głębokiej w prawo pchają się na siłę wymuszając na mnie :| Chociaż jakby nie patrzeć - maja czerwone z warunkową strzałką. To samo na Narutowicza-Okopowa-Mościckiego. A w kwestii zielonych strzałek - ostatnio o mały włos nie otrzymałem strzała w tyłek, jak się do zera przed strzałką zatrzymałem na krzyżówce AK-BMC. Ciekawe, czy przed strzałką zatrzymuje się do zera z 5% kierowców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla kolegi z citroena,ktory wymosil pierwszenstwo i spowodowal wypadek,ehh coraz wieksze buractwo na drogach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie odpuście sobie skrecajac w lewo z krasnickiej w BMC ( w strone czubów) Jak auta z przeciwka skręcają też w lewo to nic nie widać. A jak za daleko nosa wystawisz to boom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamut burakiem to Ty jesteś. Samochody na środkowym pasie z naprzeciwka już stały a baba wjechała na czerwonym (późnym żółtym) i gdzie tu widzisz wymuszenie? Niby jak miał zjechać ze skrzyżowania? Czekać aż go strąbią z BMC jak dostaną zielone, bo nie rozumiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze o kontakt osoby poszkodowane w wypadku byc moze bede mogła pomóc w kwestii finansowej 791-31-32-33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego ( Henio i eh ) przestań pisać bzdety !!! - dziewczyna jechała na zielonym i to jest pewne i potwierdzone - a ty widać spać nie możesz i probujesz pisać najpierw o późnym żótym a później o czerwonym !!!! daj spokój ciesz się że wysiadłeś z tego francuskiego gówna ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym skoro by było czerwone to Ty też nie masz prawa zjechać na czerwonym !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty czym jezdzisz a wogole to co ma marka samochodu do swiatel dla bmw moze jest zawsze zielone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty czym jezdzisz a wogole to co ma marka samochodu do swiatel dla bmw moze jest zawsze zielone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...