Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozstrzelać bydlaka! Zauważyła pudełko? Chyba za dużo się naoglądała Hanki Mostowiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnicki sędzia miał 3,40 promila i od kilku lat nie mogą go osądzić. Taki to niby wymiar sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ma znaczenie kraśnicki sędzia - zabiła, nachlana była niech siedzi. Jak wyjdzie będzie dalej jeździła nawalona, bo do wypadku jakoś się jej udawało.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie ma znaczenie kraśnicki sędzia - zabiła, nachlana była niech siedzi. Jak wyjdzie będzie dalej jeździła nawalona, bo do wypadku jakoś się jej udawało.
IMMUNITET ma, chleje nadal, du.py daje  i się tylko śmieje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo jak ze sprawa motocyklisty z  garbowa... slaby wyrok za taki czyn dla kierowcy ciagnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babka bez wcześniejszego zatargu z prawem, owszem, popełniła karygodny czyn, ale na 3 m-ce do aresztu?! A facet, który ostatnio zatłukł na śmierć 70-letniego dziadka POD OKIEM MONITORINGU  nie trafił do aresztu bo sędzie stwierdził, że to  "niejasne". Dlaczego nad praca sędziego nie ma żadnego nadzoru? TO praca jak każda inna, dość świętych krów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Zauważyłam na drodze pudełko, chciałam je ominąć i wpadłam w poślizg. Jechałam z prędkością 40 – 50 km/h – relacjonowała kobieta podczas przesłuchania w Prokuraturze. – Nie pamiętam, co się ze mną działo, ocknęłam się już po wypadku i zorientowałam się, że jestem na al. Kraśnickiej – zeznała kobieta."   ... ta pani pewnie oglądała "M jak Miłość" i śmierć Hanki Mostowiak przez kartony. :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biora lapuwki  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...