Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chory wyrok, chociaż podobno wyroków sądów sie nie komentuje.. gdyby "motur" jechał z przepisową prędkością to wypadku by nie było???? właśnie po to jest w terenie zabudowanym ograniczenie do 50 km/h - żeby w razie co mozna było zahamować, zjechać, zareagować po prostu jak "motur" jechał przysłowiowe pińcset to jaka tu wina kierowcy samochodu? każdego może to spotkać, jadę sobie, skręcam w lewo, nic nie jedzie z naprzeciwka i w polowie skrętu wielkie jebut - po protu jechał sobie jakiś palant jednośladem ponad 100 km/h sam byłem świadkiem takiego wypadku, widziałem, że droga jest pusta, busik sobie w lewo zakręcał i nagle ryk silnika i nie wiadomo skąd motor, wypadek chyba śmiertelny, orzekli na miejscu że wina busa bo nie ustąpił pierwszeństwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że kierowca pojazdu dla rozwiniętych psychicznie dostał wyrok ... motory na pole, a nie na wieś i do miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie bardzo dobry wyrok! Motocyklista ruszyl ze skrzyzowania i jak by jechal 50 km/h to nie byl by tak rozwalony motor i samochod. Ile razy jest tak ze patrzysz w lusterko nic nie ma chcesz wyprzedzac a tu nagle nie wiadomo skad motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo kierowca samochoda nie mial prawa skrecac! powinien byl poczekac, bo moze przyjedziec szybko jakis pedziwiatr! winny kierowca, ze chcial skrecac i dlatego jest wyrok skazujacy za skrecanie... i to w lewo o ile sie nie myle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna stać z suszarkami w centrum Lbn i łapać szalejących wieśniaków (tych zamiejscowych i z miasta Lbn) na motorach i samochodami. A w nagrode dopier... wysokie mandady. Wystarczy spojrzeć w piątek czy sobotę wieczorem jak chłopcy z kompleksem małego dowartościowując się zapie... mocno ponad normę będąc w przekonaniu, że każdy kto to widzi mówi "zaj.. kozak".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja nie rozumiem motocyklistów... Dlaczego wybierają do takich szaleństw miasta, miasteczka i miejsca gdzie jest teren zabudowany. Jak chce poszalec niech wyjedzie jak jest pusto gdzieś nad ranem i ciśnie ile chce. Nie chcę nikogo obrazić, ale moim zdaniem motocyklisci to jeżdżą na chopperach itp. a Ci na ścigaczach to gnoje nie mototcykliści. Czuja się zbyt pewni siebie i nie patrzą w ogole na przepisy na innych użytkowników tylko mysla, że jak oni jadą to wszyscy spier*** z drogi bo wieśniok ze wsi przyjechoł i motur mo i un pokoże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Ale ja nie rozumiem motocyklistów... Dlaczego wybierają do takich szaleństw miasta, miasteczka i miejsca gdzie jest teren zabudowany. Jak chce poszalec niech wyjedzie jak jest pusto gdzieś nad ranem i ciśnie ile chce. Nie chcę nikogo obrazić, ale moim zdaniem motocyklisci to jeżdżą na chopperach itp. a Ci na ścigaczach to gnoje nie mototcykliści. Czuja się zbyt pewni siebie i nie patrzą w ogole na przepisy na innych użytkowników tylko mysla, że jak oni jadą to wszyscy spier*** z drogi bo wieśniok ze wsi przyjechoł i motur mo i un pokoże...
Nie chcę nikogo obrażać ale "Gnój" to ci mama z tatą na chrzcie dali na imię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ten"motocyklista" jechał po Berlinie i przy takiej szybkości zginął to jeszcze jego rodzice mieli by kłopoty przez kilka lat - jestem super mam super sprzęt i du........y się mną interesują - ale do czasu to że zginę - nie ważne - za głupi jestem żeby to zrozumieć - pozdro dla deb***i!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nasze władze sprzedają tor lublin, żeby bloki budować albo kolejną galerię handlową czy inny supermarket eeehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toba się du...y nie interesują i swoje żale tu wylewasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest al. Lipowa w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wyrok, można powiedzieć "wyrok wykładnia dla innych sądów" Niech brać na dwóch kołach nie myśli że naklejki "MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE" załatwi im bezpieczeństwo. 50km/h w mieście to aż natto a dla kogo 80 czy 100 KM w motocyklu do zbyt wiele to zapraszam na skuter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaaaaaaaaaaaaaa napisał:
chory wyrok, chociaż podobno wyroków sądów sie nie komentuje.. gdyby "motur" jechał z przepisową prędkością to wypadku by nie było???? właśnie po to jest w terenie zabudowanym ograniczenie do 50 km/h - żeby w razie co mozna było zahamować, zjechać, zareagować po prostu jak "motur" jechał przysłowiowe pińcset to jaka tu wina kierowcy samochodu? każdego może to spotkać, jadę sobie, skręcam w lewo, nic nie jedzie z naprzeciwka i w polowie skrętu wielkie jebut - po protu jechał sobie jakiś palant jednośladem ponad 100 km/h sam byłem świadkiem takiego wypadku, widziałem, że droga jest pusta, busik sobie w lewo zakręcał i nagle ryk silnika i nie wiadomo skąd motor, wypadek chyba śmiertelny, orzekli na miejscu że wina busa bo nie ustąpił pierwszeństwa...
Motocyklista też jest winny bo kodeks drogowy mówi że każdy kierujący powinien zachować szczególna ostrożność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W podobnej sytuacji zdawalam egzamin na prawo jazdy. Spokojnie czekalam zeby przepuscic motocykliste(jechal prosto) i skrecic w lewo . Egzaminator stwierdzil, ze mialam duzo czasu zeby skrecic wczesniej, wiec uznal mi to jako blad gdyz tamuje ruch i stwarzam zagrozenie. I badz tu czlowieku madry! Ciekawe co mialby do powiedzenia odnosnie tego wypadku? Najbardziej szkoda mi kierowcy auta, uwazam, ze w niczym nie zawinil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Gdzie jest al. Lipowa w Lublinie?
Tam gdzie rosną lipy po obu stronach ulicy, a bo co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Nie chcę nikogo obrażać ale "Gnój" to ci mama z tatą na chrzcie dali na imię
A tobie pewnie ścigacz na urodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla wymiaru sprawiedliwości! Szkoda, bardzo szkoda chłopaka, który zginął, ale niestety jestem po stronie kierowcy samochodu... Motocykliści, bądźcie ostrożniejsi, proszę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 mies w zawieszeniu za życie , żenada, to polskie sądy tak potrafią, zabójczyni Madzi tańczy w klubie , tu tylko 8 mies w zawiasach. Ludzie to CZŁOWIEK nie żyje bo deb*** wymusił pierszeństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie smutna historia tyle dobrze że sam jechał tym motorem... podobno myślenie nie boli ale manetka do oporu to lans adrenalina i pisk lachonów, jak widać bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ho napisał:
8 mies w zawieszeniu za życie , żenada, to polskie sądy tak potrafią, zabójczyni Madzi tańczy w klubie , tu tylko 8 mies w zawiasach. Ludzie to CZŁOWIEK nie żyje bo deb*** wymusił pierszeństwo!
Ty od urodzenia taki d e b i l o w a t y jesteś czy później ci się tak zrobiło? Motocyklista nie żyje, bo był półgłówkiem - i selekcja naturalna zrobiła z nim porządek. Szkoda tylko tego bogu ducha winnego kierowcy samochodu, w którego wbił się ten przygłup na motorze. Jeśli jest wrażliwym człowiekiem, to będzie miał do końca życia wyrzuty sumienia - a niepotrzebnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...