Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie pierwszy przypadek skręcania w lewo, mój klakson już kilku deb***i uczył... ale co z tego, prawda jest taka, że 90% tych których widzę skręcających w ten sposób, to LUB, LSW, LLB, LLE. Może przez przypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu motocyklista czy motocykl się zdeerzył z samochodem osobowym???? Raz piszecie, że motocyklista przeleciał nad dachem osobówki a drugi raz że się zderzył..... Co do osobówki to blachy LUB wszystko wyjaśniają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krs napisał:
Nie pierwszy przypadek skręcania w lewo, mój klakson już kilku deb***i uczył... ale co z tego, prawda jest taka, że 90% tych których widzę skręcających w ten sposób, to LUB, LSW, LLB, LLE. Może przez przypadek
Taka jest prawda o tych kierowcach z tymi rejestracjami codziennie mam z nimi do czynienia na mieście !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTORY NA TORY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUB i wszstko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezmyślny palant spod lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To żaden przypadek, wieśki z LUB myślą że jest tak jak u nich ...a finał już nie raz mogłem zaobserwować w postaci takiego wypadku :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nagminnie skręcają w lewo, podobnie jak z Narutowicza w Piłsudskiego i najczęściej mają rejestracje z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś teraz nie widze komentarzy, że dobrze deb***owi.... że się sam wyeliminuje itp... jakoś nikt nie najeżdża na kierowce samochodu jak na wszystkich motocyklistów wrzuconych do jednego worka pt. "dawca organów, szaleniec" itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopisał bym jeszcze cześków z LKR, ostatnio poszedł mi taki na czołówkę wjeżdżając pod prąd na rondzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUB, rzeźbiarze i sztukmistrze jakich mało. Zawsze jak widzę przed sobą samochód z tą rejestracją, uważam ( już dwie sytuacje miałem z LUB, w tym podobną z tym motocyklistą ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taak ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem że nikt z LU tak nie jeździ. zobaczcie co się dzieje w Warszawie. wielkie nic z LU. Cioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale patrząc na uszkodzenia samochodu to motocyklem musiał nieżle zapierdzielać ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej, widziałem to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy jesteście świetnymi kierowcami w tym mieście, reszta to wieś. Zastanówcie się tylko ile razy złamaliście przepisy? Odpowiem, ani razu, bo jeździcie MPK. Życzę chłopakowi żeby szybko doszedł do zdrowia, może nie jechał szybko, ale się rozpędzał, wiem bo jechałem za nim. Dobrze też, że jechałem słuzbowym samochodem, to miałem rejestrację LU... tylko to pozwoliło mi się w odróżnieniiu od wielu innych kierowców (gapiów) ruszyć w stronę poszkodowanego. Jakbym jechał LUB, to bym pewnie nie pomagał, bo byłbym wieśniakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ccc Nikt tu nie mówi o "Warszafce", ani o Lu w tejże. Aż strach pomyśleć co by się działo z takimi LUB w Warszawie... Blady strach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bmw napisał:
ale patrząc na uszkodzenia samochodu to motocyklem musiał nieżle zapierdzielać .... [/quote] [quote name='bmw' timestamp='1337600363' post='632193'] ale patrząc na uszkodzenia samochodu to motocyklem musiał nieżle zapierdzielać ....
Albo golf miał przerdzewiałe blachy... Sądząc po modelu lata świetności ma już dawno za sobą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, zastanówcie się, o czym Wy piszecie. Niby rejestracja decyduje o tym, czy ktoś jest dobrym kierowcą czy nie?! Jeśli takie jest Wasze zdanie, to sorry, ale jesteście ograniczeni umysłowo. Miejsce zamieszkania nie ma nic do umiejętności prowadzenia samochodu. Takich samych idiotów można spotkać w Lublinie, jak i w Świdniku, Krasnymstawie czy podlubelskich miejscowościach. Wielcy miastowi z Was, a tacy ograniczeni...Żal. Od kilku lat mieszkam 3 km od granicy Lbn, wcześniej mieszkałem w Lbn, teraz mam rejestracje LUB i nie czuję się gorszy z tego powodu. Mało tego - nie raz idioci z rejestracją LU tworzą zagrożenie na drodze i powodują wypadki zarówno w mieście, jak i w podlubelskich miejscowościach. Wasze myślenie jest poniżej jakichkolwiek norm, ale na szczęście to świadczy tylko o Waszej inteligencji. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ola napisał:
Taka jest prawda o tych kierowcach z tymi rejestracjami codziennie mam z nimi do czynienia na mieście !!! [/quote] [quote name='ola' timestamp='1337599080' post='632175'] Taka jest prawda o tych kierowcach z tymi rejestracjami codziennie mam z nimi do czynienia na mieście !!!
Generalnie tylko prostak może twierdzić, że tablica rejestracyjna świadczy o umiejętnościach kierowcy - powiem ci więcej, jest pewnie nawet odwrotnie niż uważasz, bo tzw. kierowcy podmiejscy zapewne mają większy "przebieg", niż ci miejscy i w zasadzie nie głupieją na skrzyżowaniu, na którym nie ma sygnalizacji świetlnej, jak często zdarza się miejskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...