Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Podobno się z kims scigał. Bylem na miejscu ale nie wiem co to za peugeot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygladalo to kropnie samochod ma wgnieciony dach a na slupie ulozyl sie w literke V. Pewnie zbyt szybko jechal bo lampa przelamana na pół STRASZNE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zobaczyłem te martwe osoby w środku to nogi mi się ugięły. Każdy kierowca skłonny do brawurowej jazdy powinien coś takiego zobaczyć, od razu odechciewa się szarżowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego ten peugeot z lublina czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
106'ka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na KL są zdjęcia Peugeot 106 ale ciekawe ile jechał po zdjęciach to ze 140 - betonowy słup złamany na pół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to mozliwe ze latarnia jest scieta na wysokosci okolo 2,5 metra? tak ich w powietrze wybilo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo .. co za bałwan! szkoda pasażerki.. chwila i po człowieku.. ile musiał mieć na blacie żeby tak się rozwalić ? skrajna głupota.. i skrajny skutek;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buractwa pełno.Nie chcę ich obrażać ale byłem dzisiaj w plazie.Jadę ,nie toczę się,jadę po parkingu ,oglądam się za miejscem do parkowania a za mną jakiś buras w niebieściutkim samochodziku,trąbi bo jadę za wolno.Przyszpanuje panience ,że potrąbi ,bo on z piskiem sobie zaparkuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzon napisał:
jak to mozliwe ze latarnia jest scieta na wysokosci okolo 2,5 metra? tak ich w powietrze wybilo?
też mnie to zastanawia, pewnie tył uciekł i nie miał już co zrobić przy dużej prędkości masa rozłożona w samochodzie nie równomiernie (3 osoba na tyle) może dać się we znaki, pytanie jaki stan opon bo jak powycierane na rantach przy zmianie pasa możesz polecieć - a jak poszedł bokiem pewnie na krawężniku podbiło ostro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i oczywiście już się zleciała masa sępo-polaczków... idioci i idiotki stoją i głupio komentują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najechał wcześnie na krawężnik i go wyrzuciło w górę,ale na pewno jechał b.szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trrk napisał:
i oczywiście już się zleciała masa sępo-polaczków... idioci i idiotki stoją i głupio komentują...
jak zwykle znalazł się ktoś kto czuje się lepszy bo napisał coś tak "mądrego" fakt, że często komentarze na forach są na żenującym poziomie, zionie z nich chamstwo i nikczemność, ale póki co ty popisałeś się jak na razie najbardziej żenującym wpisem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(..)
Ostatnio edytowany 24 lipca 2012 r. o 21:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 24 lipca 2012 r. o 21:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak zwykle znalazł się ktoś kto czuje się lepszy bo napisał coś tak "mądrego" fakt, że często komentarze na forach są na żenującym poziomie, zionie z nich chamstwo i nikczemność, ale póki co ty popisałeś się jak na razie najbardziej żenującym wpisem.
Popieram, pewnie jak by przechodził obok takiego wypadku też by się zatrzymał, nikt nie jest obojętny na takie zdarzenia. Też się zatrzymałem bo akurat przechodziłem, jak się widzi coś takiego to nie da się obojętnie przejść i udawać, że nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
Podobno się z kims scigał. Bylem na miejscu ale nie wiem co to za peugeot.
To peugeot 406 ja słyszałem tylko hamowanie ,nie bylo zbyt dużego pisku bo tam jest ABS (w peugeocie) . Moim zdaniem zaczął hamować w łuku i skręcać kołami w prawo bo nie chciał wjechać komuś w tył . Uderzył pod takim nieszczęśliwym kątem o krawężnik i zaczął dachować ,a na jego nieszczęście spotkał sę z latarnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 24 lipca 2012 r. o 21:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 24 lipca 2012 r. o 21:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku co ty piszesz? 406? http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/23/Peugeot_406_rear_20080118.jpg
Oskar napisał:
To peugeot 406 ja słyszałem tylko hamowanie ,nie bylo zbyt dużego pisku bo tam jest ABS (w peugeocie) . Moim zdaniem zaczął hamować w łuku i skręcać kołami w prawo bo nie chciał wjechać komuś w tył . Uderzył pod takim nieszczęśliwym kątem o krawężnik i zaczął dachować ,a na jego nieszczęście spotkał sę z latarnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...