Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na al. Tysiąclecia. Miasto w korku

Utworzony przez ja, 3 marca 2011 r. o 17:32 Powrót do artykułu
"nie jest płynny" mało powiedziane z busów pod galę 37 minut samochodem z buta 14 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam robi milicyjny technik???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nikt nie zostal ranny to była kolizja, zamiast zepchnąć samochody na bok panowie MPOlicjanci zablokowali wjazd na Witosa i wpier*** pączki w radiowozie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, weź się ogarnij i popraw ten tekst. Skąd ty jesteś? Z Mołdawii? "Według informacja od policji" "do szpitalu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie jest super. Ciekaw jestem jakiego kalkulatora używa wasz fotograf do robienia takich fotek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten artykuł to chyba spam pisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie mała kolizja jak się wydaje a sparaliżowane całe miasto!!!Nie można było na jeden pas zepchnąć uszkodzone pojazdy, a drugi wolny udostępnić dla ruchu?!?! Za trudne chyba było... Poziom pisowni w tym artykule to już w ogóle dno kompletne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kitu, ten artykuł to jakiś ćwierć dziennikarzyna pisał, "szpitalu" haha. Fotka jeszcze lepsza! Paweł P, zmien starą nokie z aparatem 1.3 mpx bo coś ci zdjęcia nie wychodza hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxl napisał:
W sumie mała kolizja jak się wydaje a sparaliżowane całe miasto!!!Nie można było na jeden pas zepchnąć uszkodzone pojazdy, a drugi wolny udostępnić dla ruchu?!?! Za trudne chyba było... Poziom pisowni w tym artykule to już w ogóle dno kompletne.
Ktoś się źle poczuł więc to nie była kolizja tylko wypadek. WRD musiało popracować. Puki nie skończyli nie wolno ruszać pojazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto wazny bral udzial w tej kolizji. Przy kolizji (bez ofiar) nalezy jak najszybciej udroznic ruch. Zobowiazani sa do tego posiadacze aut, o ile to możliwe, a w tym przypadku bylo to w 100% wykonalne. za utrudnienie ruch wg kodeksu powinien byc wystawiony mandat karny... Równi i równiejsi jak widac sa miedzy nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buraku najpierw się dowiedz czym się różni kolizja od wypadku a nie ktoś sie źle poczuł i już wypadek. się okaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy jestescie nienormalni, czepiacie sie szczegolow!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miasto w korku" - nie miasto, a wieś. "Trzy samochody zderzyły się ok. 16" - numer 16 ? Al. Tysiąclecia ma nr 16 ? "Policja pracowała na drodze" - w powietrzu się nie da, trawa była mokra "Według informacja od policji nikt nie został ranny" - naum się odmianów "Korek sięgał nawet..." - nawet to forma "w h... albo w piz.... czyli jednostka miary nie do określenia" "Przez kilka godzin w centrum Lublina " - OJ oj oj - kolizja na wylotówce, korek w centrum "od naszego Internauty Pawła P" - internauta to nie nazwisko [ mała litera ], lecz po nazwisku "P" już kropka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna bezczelność i chamstwo ze strony Policji, która z powodu zwykłej stłuczki miała czelność zamknąć szeroką dwupasmową jezdnie, by w bezmyślny sposób sparaliżować jedną z głównych wylotowych ulic miasta i doprowadzić do korków. Dla mnie sprawa jest oczywista, że w przypadku kolizji, kiedy nie ma osób rannych samochody czym prędzej usuwa się na pobocze i ewentualnie w razie wątpliwości oczekuje na Policję, a nie jak to miało miejsce dzisiaj, że Policja paraliżuje miasto bo jakiś mercedes wjechał drugiemu w tyłek. Za takie pilnowanie porządku w pierwszej kolejności powinno się dowalić mandaty Policji, bowiem utrudnili ruch wielu kierowcom, a później tym samym Policjantom nakazać wypisanie mandatów tym bałwanom z tych trzech samochodów co zamiast usunąć się na pobocze to zostawiają samochody na środku jezdni i wzywają Policję. Jak stałem w tym korku godzinę to myślałem, że co najmniej jakiś tir się wywrócił i blokuje całą dwupasmową jezdnię albo jakiś samochód zaliczył dachowanie i czekają na straż pożarną, a to co zobaczyłem nadaje się do tego by zgłosić całą tę żenadę przełożonym tych policjantów co doprowadzili do takiego cyrku, by wyciągnęli konsekwencje wobec swoich podwładnych. Należy ukrócić tym samym metody iście w PRL-owskim stylu chronienia przez Policję swoich ziomali, którzy zapewne jadąc po pijaku doprowadzili do takiej kolizji i należało sprawę zatuszować w iście spektakularny sposób blokując całą ulicę wylotową z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Według informacja od policji nikt nie został ranny. Jedna osoba poczuła się źle i trafiła do szpitalu." Śliczności! Czy redaktora posiada maturu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pepe deb***u jak widze Ty nie posiadasz słownika burasie i matole .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziunia napisał:
buraku najpierw się dowiedz czym się różni kolizja od wypadku a nie ktoś sie źle poczuł i już wypadek. się okaże. [/quote]
pepe napisał:
"Jedna osoba poczuła się źle i trafiła do szpitalu."
Jedna osoba pojechała do szpitala, nie wiadomo jak poważne ma obrażenia, czyli nie wiadomo, czy kolizja, czy wypadek. Oględziny i protokoły należy robić tak, jakby był wypadek. [quote name='lubelak' timestamp='1299191962' post='445984'] Totalna bezczelność i chamstwo ze strony Policji, która z powodu zwykłej stłuczki miała czelność zamknąć szeroką dwupasmową jezdnie, [...] Za takie pilnowanie porządku w pierwszej kolejności powinno się dowalić mandaty Policji,[...] to co zobaczyłem nadaje się do tego by zgłosić całą tę żenadę przełożonym tych policjantów
Mam propozycję: zgłoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wku***A MNIE TA WASZA PUSTA REKLAMA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, to skandal, żeby z powodu kolizji zamykać dwupasmówkę. Ale jeśli już, to przynajmniej mogli zamknąć już przy rondzie,a nie każdy jechał do końca w nadziei, że policja kieruje ruchem, a na końcu okazało się, że się nie przejedzie i zawracaj człowieku z powrotem i znowu gigantyczny korek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...