Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na al. Warszawskiej w Lublinie, są ranni

Utworzony przez engelbert233, 27 kwietnia 2010 r. o 08:25 Powrót do artykułu
Załatwili sobie dłuższy wechend ? Dobrze, że nie "end".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zderzyly sie dwa samochody - opel, citroen i tir" wtf???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy renault to citroen?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu widać, że to Renault a nie Citroen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialem to rano chyba ze 20 minut po wydarzeniu. Jechalem okolo 7:40. Wczoraj drogowcy tutaj gryzli asfalt. Moze ktos szybko jechal, zobaczyl wygryzione doly i hamowal. Co prawda wczesniej stoi fotoradar i pewnie bylo ograniczneie ze roboty, ale ktoby sie tym przejmowal ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy TIR jest marką samochodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież widać na zdjęciu wyraźnie: opel astra, citroen megane i tir.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"zderzyly sie dwa samochody - opel, citroen i tir" wtf???
"zderzyły się dwa samochody osobowe - opel i citroen oraz tir."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj był tez wypadek na felinie za światłami w stronę Piask. Ciężarówka nie zauważyła tico i zmieniając pas najechała na jego lewy tylny róg, tico obróciło i przekoziołkował na pasie zieleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jestescie zajebisci. kto widzial citroena megane kiedys? to jest renault tempaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parodia normalnie, Ci z Bożej łaski żurnaliści biorą lub piją coś żeby w ogóle spłodzić artykuł???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co wogóle jakiś pismak napisał te kilka zdań skoro samo zdjęcie mówi wszystko,widać na nim marki samochodów oraz miejsce wypadku,opel renault oraz tir,a co to za nowa marka samochodu ten tir,w waszaej gazecie to dzieci pracują czy osoby niepełnosprawne ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram:) czasem ręce opadają jak się czyta te "artykuły"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, może chociaż jeden nauczy się nie zajeżdżać drogi ciężarówce. Zauważyłem, że w tym mieście kierowcy osobówek w ogóle nie mają szacunku do większych aut, zajeżdżają drogę nagminnie, potem się dziwią, że ktoś mu w dupę wjedzie Ludzie myślcie trochę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
I bardzo dobrze, może chociaż jeden nauczy się nie zajeżdżać drogi ciężarówce. Zauważyłem, że w tym mieście kierowcy osobówek w ogóle nie mają szacunku do większych aut, zajeżdżają drogę nagminnie, potem się dziwią, że ktoś mu w dupę wjedzie Ludzie myślcie trochę!
Moim zdaniem myśleć na drodze powinni wszyscy, a nie tylko kierowcy osobówek. Często kierowcy większych samochodów też nie grzeszą rozumem, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Po prostu myślmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zas uwazam ze to kierowcy tirów wogule nie mają wyobrażni a ty kokos jesteś d*** bo niewiesz co sie tam stało co ty jesteś jasnowidz że wszystko wiesz o kierowch nie ciebie bezpośrednio dotyczy ten wypadek a mnie tak bo jehal tam mi ktoś bliski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
funia napisał:
ja zas uwazam ze to kierowcy tirów wogule nie mają wyobrażni a ty kokos jesteś d*** bo niewiesz co sie tam stało co ty jesteś jasnowidz że wszystko wiesz o kierowch nie ciebie bezpośrednio dotyczy ten wypadek a mnie tak bo jehal tam mi ktoś bliski
Nie no słuchaj gościu, bo kierowca ciężarówki by ot tak sobie bez powodu rozbijał ciężarówkę wartą ponad milion złotych, bo chce kierowcom osobówek na złość zrobić? Z tego co wiem to ładunki wahają się od 15 do 30 ton, trzeba bez przerwy uważać, bo można wylecieć z roboty, czas też goni bo w tej robocie czas to pieniądz. Wyjedzie taki młot na ulice i zajeżdża drogę, bo mu się na obiadek mamusi śpieszy, a taka ciężarówka ważąca 40 ton nei zahamuje w miejscu jak osobówka. Nauczmy się kultury i zrozumienia dla kierowców ciężarówek czy nawet autobusów miejskich, czasami autobus MPK włączy kierunkowskaz by wyjechać z zatoki, ale żaden go nie puści, potem się dziwią, że kierowcy wyjeżdżają na chama z zatoki. Najpierw zacznijcie od siebie, nie palcie głupola, tylko wystarczy odrobinę kultury na drodze i każdy będzie zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie każdy kierowca myśli, to fakt, ale uogólnianie i obwiniane za całe zło na drogach kierowców TIR-ów jest niesprawiedliwe. Niejednokrotnie kierowcy osobówek pokazują, jak myślą, a raczej NIE myślą za kierownicą. A co do chęci rozbijania dużych aut, to fakt to się po prostu nie opłaca. A praca kierowcy TIR-a nie jest lekka, chociaż niektórym się wydaje, że to nic trudnego- wsiada się i jedzie. A tu nie. Ta praca jest ciężka i to nie ze względu na tonaż, jaki "ciągną" ciężarówki, sam zestaw typu ciągnik+naczepa np.typu chłodnia waży kilkanaście ton, dodając do tego wagę ładunku i rodzaj ładunku, waga ta wzrasta i to dużo. Operowanie tak dużym i ciężkim autem nie jest proste. Co do kierowców osobówek, niejednokrotnie zajeżdżają drogę, wyprzedzają ciężarówkę, tylko po żeby za chwilę zwolnić i wyhamować ciężarówkę, jadącą za nim. A rozpędzić TIRa nie jest łatwo. Zresztą Ci którzy nie wiedzą, na czym ta praca polega i utożsamiają kierowców ciężarówek i tak będę uważali, że wiedzą najlepiej, a niekoniecznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TIR walnął najpierw jeden samochód, który odepchnięty został na drugi pas, potem wjechał w tył kolejnej osobówce, która z kolei wpadła na następne auto.. i wszystko za sprawą kierowcy TIR-a, który jak potem przyznał "zapatrzył się". a ja się kur** pytam: jak to??!! jak można zapatrzyć się na drodze pełnej samochodów??!! to są polskie realia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co prawda to prawda, często wina leży po stronie kierowców osobówek, ale tirowcy też nie są bez winy ;/ nie dość, że mają widok z góry, przewagę masową nad zwykłymi autami, to jeszcze jadą i się rozglądają na wszystkie boki. OSOBNE DROGI DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH PROSZĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...